forumnju z rachunkiemofertaInternet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2018-10-20 10:21)

Witam. Wykorzystalem pakiet internetu czyli 30GB. Na stronie mam napisane : pozostało 0 MB z 30 GB , transferu internetowego , z czego 1.87 GB z 1.87 GB do wykorzystania w roamingu w UE

Pytanie mam takie : jutro jade do Niemiec na kilka dni, czy nadal mam te 1.87 GB czy juz nie mam nic. Jesli nie mam nic czy beda naliczane oplaty za internet, jak tak, to jakie. Bo nie jest to do końca jasne dla mnie.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2018-10-20 11:41)

Z tego, co piszesz wykorzystałeś dostępny pakiet, więc w roamingu nie masz limitu danych do wykorzystania. W związku z tym, opłata będzie naliczana zgodnie z cennikiem usług w roamingu w ofercie nju z rachunkiem, czyli 0.03 zł za 1 MB.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2018-10-20 11:54)

W takim razie jest to mylące, jak dla mnie. Jakby było napisane : pozostało 0 MB z 30 GB , transferu internetowego , z czego 0 GB z 1.87 GB do wykorzystania w roamingu w UE to było jasne. Jesli natomiast jest napisane : ....  1.87 GB z 1.87 GB do wykorzystania w roamingu w UE to jest to dwuznaczne dla mnie. Czyli podsumuje : wykorzystalem limit 30GB, internet mi dziala ale wolno bardzo w PL, nie sa pobierane dodatkowe oplaty za to, natomiast w roamingu w niemczech juz sa pobierane oplaty.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2018-10-20 12:05)

Masz rację, ta informacja jest myląca. Tak, w roamingu będą naliczane opłaty, chyba że masz aktywną blokadę transmisji danych w roamingu. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2018-11-04 12:21)

Witam, mam jeszcze jedno pytanie. Kupilem abonament dla kogos, w którym mam 1GB przyznanego transferu. I pytanie jest takie ile bede mial w niemczech ? Bo na stronie mam napisane tak : pozostało 1024 MB z 1024 MB 
transferu internetowego z czego 1.23 GB z 1.23 GB do wykorzystania w roamingu w UE. Z tego wynika tak: jesli bede w PL mam 1 GB ale jak bede w niemczech to juz mam 1.23 GB. Wiec która wartosc jest prawdziwa ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2018-11-04 18:21)

Ta pierwsza

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1541352088490

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2018-11-04 19:17)

to jest odpowiedź na post:

Witam, mam jeszcze jedno pytanie. Kupilem abonament dla kogos, w którym mam 1GB przyznanego transferu. I pytanie jest takie ile bede mial w niemczech ? Bo na stronie mam napisane tak : pozostało 1024 MB z 1024 MB 
transferu internetowego z czego 1.23 GB z 1.23 GB do wykorzystania w roamingu w UE. Z tego wynika tak: jesli bede w PL mam 1 GB ale jak bede w niemczech to juz mam 1.23 GB. Wiec która wartosc jest prawdziwa ?




W roamingu w strefie 1 będziesz miał 1.23 GB.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2018-11-06 08:56)

hmmmm... jesli faktycznie bede mial 1.23 w niemczech, to gdy wykorzystam w PL 990mb, to w niemczech nadal bede mial 1.23 GB ? Bo wtedy np. mieszkajac pod granica, korzystam z internetu w PL jak zostanie mi 10 MB przełączam sie na siec zza zachodniej granicy i mam kolejne 1.23 GB ? Cos mi sie tu nie zgadza... nadal nie rozumiem korelacji miedzy wartosciami 1GB i 1.23 GB. To sytuacja czysto teoretyczna, ale ja lubie miec jasnosc w temacie, a nie sie domyslać. Sytuacja jest podobna do tej pierwszej opisanej na poczatku wątku. Tam takze było zero w PL i 1.87 w strefie 1. Bo co by bylo gdybym mial w PL 100mb ? to w niemczech bym mial 1.87 ?

 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2018-11-06 11:01)

Jak wykorzystasz prawie cały pakiet w kraju to oczywiście w roamingu masz tylko różnicę do wykorzystania.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL (2018-11-06 11:31)

Nie wiem jak dla innych, ale nadal nie jest jasne, tak mi się wydaje. Mam w PL ~1 Gb ale w strefie 1 mam juz ~ 1.23 GB ? Ale jak zaczne korzystac to co, te pakiety sie wyrównuja czy jak ? Kiedy ? Konkrety potrzebuje. Zeby to było tak konkretnie :  mam 1 GBw PL , w strefie  1 mam 1.23GB, w PL wykorzystalem 500 MB to ile mi zostalo w PL a ile w strefie 1 i dlaczego ?

odpowiedź

Internet w roamingu po wykorzystaniu limitu w PL | seven77 (20.10.2018, 10:21)

Witam. Wykorzystalem pakiet internetu czyli 30GB. Na stronie mam napisane : pozostało 0 MB z 30 GB , transferu internetowego , z czego 1.87 GB z 1.87 GB do wykorzystania w roamingu w UE

Pytanie mam takie : jutro jade do Niemiec na kilka dni, czy nadal mam te 1.87 GB czy juz nie mam nic. Jesli nie mam nic czy beda naliczane oplaty za internet, jak tak, to jakie. Bo nie jest to do końca jasne dla mnie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników