forumnju na kartęusługi1,20PLN dziennie wyklucza sie z innymu usługami

1,20PLN dziennie wyklucza sie z innymu usługami

 

1,20PLN dziennie wyklucza sie z innymu usługami (2018-10-06 22:02)

Kupiłem starter, zarejestrowałem w NJU i nie ustawiałem żadnych usług. Po czasie próbuję ustawić 1,20PLN dziennie, a NJU odpowiada, że wyklucza się. Jak na kartę sprawdzić które usługi mam ustawione i usunąć te wykluczające 1,20PLN dziennie

~asker

 

1,20PLN dziennie wyklucza sie z innymu usługami (2018-10-06 23:10)

Pewnie starter był już z usługą. Sprawdzić to możesz po zalogowaniu na koncie nju mobile w zakładce Usługi. Tam też możesz dokonać stosownych modyfikacji.

 

1,20PLN dziennie wyklucza sie z innymu usługami (2018-10-07 12:53)

to jest odpowiedź na post:

Pewnie starter był już z usługą. Sprawdzić to możesz po zalogowaniu na koncie nju mobile w zakładce Usługi. Tam też możesz dokonać stosownych modyfikacji.




Dzięki pilotka,
a jest jakiś cudowny skrót kasujący wszystkie usługi tak by zacząć od czystego konta usług?
W innym wątku (sprzed chwili) (dla czystości tego) pytam do czego "przylogować" NJU na kartę jeśli mam NJU na umowę z jednym dodatkowym


 

1,20PLN dziennie wyklucza sie z innymu usługami (2018-10-07 23:49)

 Nie ma cudownego skrótu :) natomiast w ofercie na kartę są tylko trzy usługi: oprócz tej dziennej, która Cię interesuje pozostałe dwie wyłączysz wysyłając SMS-a o treści STOP pod bezpłatny numer 80224 lub wysyłając SMS-a o treści STOP pod bezpłatny numer 80223. Nie da się "przylogować" trzeciego numeru, on zawsze będzie na osobnym koncie.

[edytowane przez pilotka o 23:49 w dniu 2018-10-07]

odpowiedź

1,20PLN dziennie wyklucza sie z innymu usługami | ~asker (06.10.2018, 22:02)

Kupiłem starter, zarejestrowałem w NJU i nie ustawiałem żadnych usług. Po czasie próbuję ustawić 1,20PLN dziennie, a NJU odpowiada, że wyklucza się. Jak na kartę sprawdzić które usługi mam ustawione i usunąć te wykluczające 1,20PLN dziennie
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 1 zalogowanych użytkowników