forumnju na kartęofertaMigracja z nju na kartę i do Orange na kartę

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę

 

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę (2018-09-20 12:17)

Witam serdecznie,
Czy jest możliwość wykonania migracji z nju na kartę i do Orange na kartę bez wizyty w salonie Orange?
Wydaje mi się że z Orange na kartę można przejść do Nju można przejść za pomocą SMSa - zgadza się?
A odwrotnie?




Bardzo proszę o odpowiedź.

~trifek

 

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę (2018-09-20 17:04)

Cześć :) Wystarczy wysłać SMS-a o treści FREE lub YES ( w zależności od oferty, na jaką chcesz zmigrować do Orange) pod numer 601. Środki przepadają, więc warto je wykorzystać, pozostawiając kwotę potrzebną na wysłanie SMS-a.

[edytowane przez pilotka o 17:06 w dniu 2018-09-20]
 

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę (2018-10-29 21:31)

Wysłałam smsa o treści ONE pod numer 601 dostałam smsa :  "migracja w trakcie " jak długo to potrwa? 

~gość1540845082529

 

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę (2018-10-30 12:23)

ONE to nieaktualna taryfa, wybierz FREE lub YES.

 

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę (2019-07-12 17:03)

Kocham nju mobile

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jon

 

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę (2024-02-01 20:14)

Witam podbijam pytanie. Też chciałbym przejść z nju do Orange. Wczoraj o tej samej porze wysłałam SMS i treści FREE pod nr 601 . Dostałam od Orange odpowiedź że zlecenie jest w trakcie realizacji i w ciągu 24 godzin dostanę informacje zwrotną. Cały dzień cisza a doba mija. Czy mam dalej czekać?

~katia993

 

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę (2024-02-01 21:52)

to jest odpowiedź na post:

Witam podbijam pytanie. Też chciałbym przejść z nju do Orange. Wczoraj o tej samej porze wysłałam SMS i treści FREE pod nr 601 . Dostałam od Orange odpowiedź że zlecenie jest w trakcie realizacji i w ciągu 24 godzin dostanę informacje zwrotną. Cały dzień cisza a doba mija. Czy mam dalej czekać?

</div><div>
</div><div>Zwykle trwa to klika minut. Minęły już te 24 godziny?
</div>

~gość1706820763685

 

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę (2024-03-10 23:13)

Witam w piątek chcąc przejsc z orange free na karte wysłałem sms o treści nju na numer 601, dostałem sms że zlecenie zostanie zrealizowane w ciągu 24 godzin, po czym telefon stracił zasięg mija weekend a telefon nadal nie działa.

~gość

 

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę (2024-03-11 18:16)

to jest odpowiedź na post:

Witam w piątek chcąc przejsc z orange free na karte wysłałem sms o treści nju na numer 601, dostałem sms że zlecenie zostanie zrealizowane w ciągu 24 godzin, po czym telefon stracił zasięg mija weekend a telefon nadal nie działa.

Hej :)  A restartowałeś telefon? Sprawdzałeś w innym urządzeniu kartę SIM? Pozdrawiam :)

odpowiedź

Migracja z nju na kartę i do Orange na kartę | ~trifek (20.09.2018, 12:17)

Witam serdecznie,
Czy jest możliwość wykonania migracji z nju na kartę i do Orange na kartę bez wizyty w salonie Orange?
Wydaje mi się że z Orange na kartę można przejść do Nju można przejść za pomocą SMSa - zgadza się?
A odwrotnie?




Bardzo proszę o odpowiedź.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników