forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru z T-Mobile

Przeniesienie numeru z T-Mobile

 

Przeniesienie numeru z T-Mobile (2018-09-18 17:19)

Cześć,


na początku listopada kończy mi się umowa na abonament z T-Mobile. Jeśli ja jej nie przedłużę, to ona zostanie ona przedłużona automatycznie. Umowa kończy się 2 listopada.


Chcę przenieść numer do njumobile, kiedy najlepiej to zrobić? 
Czy mogę jeszcze przed końcem umowy z T-Mobile, czy już po jej zakończeniu? Wtedy musiałabym złożyć wypowiedzenie tej, którą automatycznie przedłużą, natomiast chciałabym całkowicie uniknąć nawet chwilowego zablokowania numeru.


Proszę o pomoc.

~kiki

 

Przeniesienie numeru z T-Mobile (2018-09-18 21:13)

Hej. Zamówienie możesz złożyć już teraz wybierając w procesie zakupowym przeniesienie numeru na koniec umowy promocyjnej. Do czasu przeniesienia numeru, jeżeli nie będziesz korzystał z numeru tymczasowego nie będą naliczane opłaty. Wypowiedzenia nie składaj, bo wyłączą numer, zamiast go przenieść. Składając zamówienie udzielasz pełnomocnictwa nju do załatwienia wszelkich formalności.

[edytowane przez pilotka o 21:15 w dniu 2018-09-18]

odpowiedź

Przeniesienie numeru z T-Mobile | ~kiki (18.09.2018, 17:19)

Cześć,


na początku listopada kończy mi się umowa na abonament z T-Mobile. Jeśli ja jej nie przedłużę, to ona zostanie ona przedłużona automatycznie. Umowa kończy się 2 listopada.


Chcę przenieść numer do njumobile, kiedy najlepiej to zrobić? 
Czy mogę jeszcze przed końcem umowy z T-Mobile, czy już po jej zakończeniu? Wtedy musiałabym złożyć wypowiedzenie tej, którą automatycznie przedłużą, natomiast chciałabym całkowicie uniknąć nawet chwilowego zablokowania numeru.


Proszę o pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników