forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru do nju - status przeniesienia

Przeniesienie numeru do nju - status przeniesienia

 

Przeniesienie numeru do nju - status przeniesienia (2018-10-06 18:07)

Dwa tygodnie temu podpisałem dokumenty odnośnie przeniesienia numeru do nju.Numer tymczasowy został jeszcze tego samego dnia kiedy podpisałem dokumenty aktywowany.Niestety do dej pory nie otrzymałem informacji co z numerem głównym który ma być przeniesiony.Co prawda do operacji przeniesienia są jeszcze dwa tygodnie ale jak parę miesięcy temu przenosiłem inny numer sms z datą przeniesienia dostałem po kilku dniach od podpisania umowy.Teraz kompletna cisza.Można jakoś sprawdzić status realizacji wspomnianego przeniesienia ?

 

Przeniesienie numeru do nju - status przeniesienia (2018-10-06 23:06)

Powinien przyjść SMS z planowaną datą przeniesienia lub informacją o wstrzymaniu procesu przeniesienia,  natomiast skoro go nie otrzymałeś to wyślij zapytanie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy.

odpowiedź

Przeniesienie numeru do nju - status przeniesienia | pablom (06.10.2018, 18:07)

Dwa tygodnie temu podpisałem dokumenty odnośnie przeniesienia numeru do nju.Numer tymczasowy został jeszcze tego samego dnia kiedy podpisałem dokumenty aktywowany.Niestety do dej pory nie otrzymałem informacji co z numerem głównym który ma być przeniesiony.Co prawda do operacji przeniesienia są jeszcze dwa tygodnie ale jak parę miesięcy temu przenosiłem inny numer sms z datą przeniesienia dostałem po kilku dniach od podpisania umowy.Teraz kompletna cisza.Można jakoś sprawdzić status realizacji wspomnianego przeniesienia ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

10 gości i 0 zalogowanych użytkowników