forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru - anulacja zamówienia

Przeniesienie numeru - anulacja zamówienia

 

Przeniesienie numeru - anulacja zamówienia (2018-09-25 12:42)

Dzień dobry


Złożyłam zamówienie na przeniesienie dwóch numerów. Postanowiłam jednak zrezygnować z przeniesienia jednego z numerów.
Połączę to później jako opcja "do pary".
Zadzwoniłam uprzejmie z informacją, że rezygnuję z jednego przeniesienia i żeby wstrzymać całą procedurę - szkoda czasu osób analizujących, pracy kuriera itp, 
Na infolinii otrzymałam informację, że takiej opcji nie ma -> jedyna to nie przyjmowanie kuriera z dokumentami.
Serio?? Nie szkoda czasu pracowników Orange, papieru i pracy kuriera?


Jakby co to informuję, że zamówienie 32160691 jest przetwarzane nadaremnie. Szkoda Waszej pracy.


Pozdrawiam,

~dee

 

Przeniesienie numeru - anulacja zamówienia (2018-09-26 09:43)

<div>Jakby co, to w imieniu użytkowników sieci NjuMobile odrzucam Twoja informację

Nie wiem, czy widzisz róznice między Biurem Obsługi klienta, a forum użytkowników
</div>

~jac

odpowiedź

Przeniesienie numeru - anulacja zamówienia | ~dee (25.09.2018, 12:42)

Dzień dobry


Złożyłam zamówienie na przeniesienie dwóch numerów. Postanowiłam jednak zrezygnować z przeniesienia jednego z numerów.
Połączę to później jako opcja "do pary".
Zadzwoniłam uprzejmie z informacją, że rezygnuję z jednego przeniesienia i żeby wstrzymać całą procedurę - szkoda czasu osób analizujących, pracy kuriera itp, 
Na infolinii otrzymałam informację, że takiej opcji nie ma -> jedyna to nie przyjmowanie kuriera z dokumentami.
Serio?? Nie szkoda czasu pracowników Orange, papieru i pracy kuriera?


Jakby co to informuję, że zamówienie 32160691 jest przetwarzane nadaremnie. Szkoda Waszej pracy.


Pozdrawiam,
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników