forumnju na kartęofertaJak zmienić adres na który kurier ma dostarczyć umowę?

Jak zmienić adres na który kurier ma dostarczyć umowę?

 

Jak zmienić adres na który kurier ma dostarczyć umowę? (2018-10-02 18:07)

Właśnie złożyłam zamówienie na przeniesienie numeru na kartę od innego operatora jednak wymogiem było podanie takich samych danych kontaktowych jak u poprzedniego operatora. Obecnie mam inny adres zamieszkania i na zamówieniu widnieje stary adres gdzie kurier ma dostarczyć umowę do podpisu. 

~qwerty

 

Jak zmienić adres na który kurier ma dostarczyć umowę? (2018-10-02 19:24)

<span >Nie o takie dane chodziło, tylko dane osobowe mają być takie jak u dotychczasowego operatora (imię, nazwisko, PESEL.) oraz typ kontraktu musi się zgadzać (abonament czy karta). Przy składaniu zamówienia jest opcja wprowadzenia adresu dostawy. Skoro już zamówienie zostało wprowadzone to piszę to bardziej dla tych, którzy będą je składali, może komuś się przyda, a Tobie polecam kontakt z infolinią DPD, tylko tam będziesz mogła zmienić adres dostawy - numer  801400373 lub +48 22 577 5555. Trzeba tylko poczekać aż zamówienie zostanie przekazane do firmy kurierskiej.

odpowiedź

Jak zmienić adres na który kurier ma dostarczyć umowę? | ~qwerty (02.10.2018, 18:07)

Właśnie złożyłam zamówienie na przeniesienie numeru na kartę od innego operatora jednak wymogiem było podanie takich samych danych kontaktowych jak u poprzedniego operatora. Obecnie mam inny adres zamieszkania i na zamówieniu widnieje stary adres gdzie kurier ma dostarczyć umowę do podpisu. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 0 zalogowanych użytkowników