forumstrona www, moje kontomoje konto[PYTANIE] Przejście z nju na kartę na nju z rachunkiem.

[PYTANIE] Przejście z nju na kartę na nju z rachunkiem.

 

[PYTANIE] Przejście z nju na kartę na nju z rachunkiem. (2018-09-01 11:15)

Witam Państwa,
Chciałbym przejść z "nju na kartę" na "nju z rachunkiem", lecz nie chciałbym stracić mojego stażu z nju czyli potrójnego internetu. Moje pytania są następujące:
Jak to zrobić żeby ten staż był przeniesiony razem z przejściem?
Czy po przejściu jeżeli wykupię usługę "wszystko - nie więcej niż 29zł" to mogę wykupić do tego jeszcze "nju internetowy (internet 40gb)"?
Jeżeli tak, to jak wtedy będzie liczony dodatek internetu ze stażu?


Pozdrawam,
Ciuchass

 

[PYTANIE] Przejście z nju na kartę na nju z rachunkiem. (2018-09-01 12:50)

Cześć. Zgodnie z regulaminem migracji staż przepada, ale wyślij zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy, napisz, że chciałbyś przejść na rachunek i powinieneś uzyskać zgodę na jego przywrócenie. Do numeru podstawowego nie możesz dobrać oferty nju internetowy, czyli 40 GB za 29 zł, on jest zawsze na osobnym koncie, w związku z czym nie będzie też działała usługa stażowa z numeru podstawowego, a staż będzie liczony od początku. Możesz natomiast dobrać nju internet dodatkowy, czyli 20 GB za 19 zł. W pierwszym, niepełnym okresie rozliczeniowym uzyskasz co prawda proporcjonalną ilość danych, jak również nie zadziała usługa stażowa, ale już w kolejnym będzie to 60 GB, skoro numer masz ponad 2 lata. Pozdrawiam :)

odpowiedź

[PYTANIE] Przejście z nju na kartę na nju z rachunkiem. | ciuchass (01.09.2018, 11:15)

Witam Państwa,
Chciałbym przejść z "nju na kartę" na "nju z rachunkiem", lecz nie chciałbym stracić mojego stażu z nju czyli potrójnego internetu. Moje pytania są następujące:
Jak to zrobić żeby ten staż był przeniesiony razem z przejściem?
Czy po przejściu jeżeli wykupię usługę "wszystko - nie więcej niż 29zł" to mogę wykupić do tego jeszcze "nju internetowy (internet 40gb)"?
Jeżeli tak, to jak wtedy będzie liczony dodatek internetu ze stażu?


Pozdrawam,
Ciuchass
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

50 gości i 1 zalogowanych użytkowników