sim uszkodzona

 

sim uszkodzona (2018-08-29 22:15)

Witam, moja karta sim uległa uszkodzeniu, taczej nie mechanicznemu bo nie widac na niej śladów uszkodzenia, podczas logowania na stronę NJU nie pamiętałem hasła, odzyskać nie moge poprzez sms ponieważ nie działa mi karta a moje konto zostąło zablokowane poprzez zbyt dużo prób wpisania hasła

~kuba

 

sim uszkodzona (2018-08-29 23:11)

W tej sytuacji pozostaje zadzwonić z innego numeru do Biura Obsługi Klienta pod numer 690610610 -z<span >lecą wysyłkę nowej karty kurierem DPD. Po otrzymaniu karty będziesz musiał jeszcze raz zadzwonić, by ją aktywować.

 

sim uszkodzona (2018-08-29 23:15)

to jest odpowiedź na post:

W tej sytuacji pozostaje zadzwonić z innego numeru do Biura Obsługi Klienta pod numer 690610610 -zlecą wysyłkę nowej karty kurierem DPD. Po otrzymaniu karty będziesz musiał jeszcze raz zadzwonić, by ją aktywować.


 Dziękuje ci bardzo

~kuba

odpowiedź

sim uszkodzona | ~kuba (29.08.2018, 22:15)

Witam, moja karta sim uległa uszkodzeniu, taczej nie mechanicznemu bo nie widac na niej śladów uszkodzenia, podczas logowania na stronę NJU nie pamiętałem hasła, odzyskać nie moge poprzez sms ponieważ nie działa mi karta a moje konto zostąło zablokowane poprzez zbyt dużo prób wpisania hasła
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

52 gości i 0 zalogowanych użytkowników