forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numery z Heyah - odmowa

Przeniesienie numery z Heyah - odmowa

 

Przeniesienie numery z Heyah - odmowa (2018-08-06 09:01)

<div>Cześć,</div><div>Mam numer w Heyah (T-mobile) na kartę bez abonamentu, złożyłem wniosek o przeniesienie numeru i wybrałem kontrakt za 29PLN. Przesyłka przyszła, z numerem tymczasowym, ale kilka dni temu na stary nr dostałem SMS z infomracją, że mój obecny operator wstrzymał proces przeniesienia numeru wskazując błędny typ oferty dla numeru. Poproszono mnie jeszcze o sprawdzenie czy korzystam z oferty na kartę czy abonamentu i skontaktowanie się via email z njumobile. W wiadomości nie został podany adres email na jaki mam napisać, na stronie w zakładce kontakt również nie ma podanego żadnego emaila.</div><div>
</div><div>Prosze o informację, na jaki adres mam napisać wiadomość.</div><div>Dzięki!
</div>

~cin10

 

Przeniesienie numery z Heyah - odmowa (2018-08-06 12:04)

Wyślij maila na: przechodzedo@njumobile.pl
<span segoe="" ui","sans-serif";="" mso-fareast-font-family:calibri;mso-fareast-theme-font:minor-latin;color:black;="" mso-ansi-language:pl;mso-fareast-language:en-us;mso-bidi-language:ar-sa"="">

[edytowane przez pilotka o 12:07 w dniu 2018-08-06]

odpowiedź

Przeniesienie numery z Heyah - odmowa | ~cin10 (06.08.2018, 09:01)

<div>Cześć,</div><div>Mam numer w Heyah (T-mobile) na kartę bez abonamentu, złożyłem wniosek o przeniesienie numeru i wybrałem kontrakt za 29PLN. Przesyłka przyszła, z numerem tymczasowym, ale kilka dni temu na stary nr dostałem SMS z infomracją, że mój obecny operator wstrzymał proces przeniesienia numeru wskazując błędny typ oferty dla numeru. Poproszono mnie jeszcze o sprawdzenie czy korzystam z oferty na kartę czy abonamentu i skontaktowanie się via email z njumobile. W wiadomości nie został podany adres email na jaki mam napisać, na stronie w zakładce kontakt również nie ma podanego żadnego emaila.</div><div>
</div><div>Prosze o informację, na jaki adres mam napisać wiadomość.</div><div>Dzięki!
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

45 gości i 0 zalogowanych użytkowników