forumnju z rachunkiemusługiZgłoszenie reklamacji na bark możliwości wykonywania i odbierania połaćzeń

Zgłoszenie reklamacji na bark możliwości wykonywania i odbierania połaćzeń

 

Zgłoszenie reklamacji na bark możliwości wykonywania i odbierania połaćzeń (2018-07-28 09:14)

Witam, chciałabym zgłosić reklamację opłat za rachunek w związku z brakiem możliwości wykonywania i odbierania połączeń w wyniku awarii leżącej po stronie njumobile. Przy zgłaszaniu problemu telefonicznie Pan powiedział, że mogę zrobić to mailowo. Szukałam na stronie njumobile. Kontakt jest tylko telefoniczny lub po zalogowaniu na swoje konto. Niestety dawno z niego nie korzystałam i nie pamiętam hasła. Proszę o pomoc i udostępnienie kontaktu mailowego, gdzie mogłabym przesłać swoją reklamację. Zależy mi na czasie. Sprawa pilna. z góry dziękuję. pozdrawiam.

~nowa

 

Zgłoszenie reklamacji na bark możliwości wykonywania i odbierania połaćzeń (2018-07-28 11:22)

Konsultant sam powinien zarejestrować reklamację, a nie odsyłać na nieistniejący adres e-mail, bo w nju nie ma maila do kontaktu. Jeżeli nie pamiętasz hasła do portalu to poniżej logowania jest opcja nie pamiętam hasła, wpisujesz numer i wówczas kod niezbędny do odzyskania hasła przychodzi SMS-em.









[edytowane przez pilotka o 11:26 w dniu 2018-07-28]
 

Zgłoszenie reklamacji na bark możliwości wykonywania i odbierania połaćzeń (2019-09-03 12:07)

to jest odpowiedź na post:

Witam, chciałabym zgłosić reklamację opłat za rachunek w związku z brakiem możliwości wykonywania i odbierania połączeń w wyniku awarii leżącej po stronie njumobile. Przy zgłaszaniu problemu telefonicznie Pan powiedział, że mogę zrobić to mailowo. Szukałam na stronie njumobile. Kontakt jest tylko telefoniczny lub po zalogowaniu na swoje konto. Niestety dawno z niego nie korzystałam i nie pamiętam hasła. Proszę o pomoc i udostępnienie kontaktu mailowego, gdzie mogłabym przesłać swoją reklamację. Zależy mi na czasie. Sprawa pilna. z góry dziękuję. pozdrawiam.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Zgłoszenie reklamacji na bark możliwości wykonywania i odbierania połaćzeń (2019-09-04 10:48)

<div>Witam.</div><div>Dlaczego nie dziala zaden numer do Was? Dzwonilem pod kazdy z wymienionych i jest glucho.</div>Chcialbym zglosic iz nie dochodza do mnie smsy m. in. z Wavelo i OK System. Prosze o weryfikacje tych uslug.

~maciej

 

Zgłoszenie reklamacji na bark możliwości wykonywania i odbierania połaćzeń (2022-05-09 21:38)

to jest odpowiedź na post:

Witam, chciałabym zgłosić reklamację opłat za rachunek w związku z brakiem możliwości wykonywania i odbierania połączeń w wyniku awarii leżącej po stronie njumobile. Przy zgłaszaniu problemu telefonicznie Pan powiedział, że mogę zrobić to mailowo. Szukałam na stronie njumobile. Kontakt jest tylko telefoniczny lub po zalogowaniu na swoje konto. Niestety dawno z niego nie korzystałam i nie pamiętam hasła. Proszę o pomoc i udostępnienie kontaktu mailowego, gdzie mogłabym przesłać swoją reklamację. Zależy mi na czasie. Sprawa pilna. z góry dziękuję. pozdrawiam.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1652125082692

odpowiedź

Zgłoszenie reklamacji na bark możliwości wykonywania i odbierania połaćzeń | ~nowa (28.07.2018, 09:14)

Witam, chciałabym zgłosić reklamację opłat za rachunek w związku z brakiem możliwości wykonywania i odbierania połączeń w wyniku awarii leżącej po stronie njumobile. Przy zgłaszaniu problemu telefonicznie Pan powiedział, że mogę zrobić to mailowo. Szukałam na stronie njumobile. Kontakt jest tylko telefoniczny lub po zalogowaniu na swoje konto. Niestety dawno z niego nie korzystałam i nie pamiętam hasła. Proszę o pomoc i udostępnienie kontaktu mailowego, gdzie mogłabym przesłać swoją reklamację. Zależy mi na czasie. Sprawa pilna. z góry dziękuję. pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników