forumnju z rachunkiemofertaTandem - dwa pytania.

Tandem - dwa pytania.

 

Tandem - dwa pytania. (2018-07-25 12:45)

Witam,
Mam dwa numery w abonamencie "nie więcej niż 29 zł". Jeden z numerów ma już staż ponad 6 m-cy i dostępne 20GB, a drugi jest nowy - przeniesiony z Orange. Chcę oba numery połączyć w tandem. I tu pojawiają się dwa pytania:
1) jeśli zmigruję jeden numer do oferty na kartę by dokonać późniejszego połączenia w tandem, to który numer będzie tym podstawowym? Ten zmigrowany?
2) jeśli pod nowy numer (ten przeniesiony z Orange) podepnę numer, który w Nju ma już staż 6 m-cy (20GB), to czy te 20 GB będzie dostępne dla obu numerów, czy też czas stażu będzie się liczył od nowa?
Z góry dziękuję za pomoc.
Axa

~axa

 

Tandem - dwa pytania. (2018-07-25 17:31)

Podstawowym będzie ten, który pozostawisz na koncie, Dodatkowym ten zmigrowany na kartę, oczywiście, jeżeli potem złożysz zamówienie na przeniesienie tego numeru do oferty nju z rachunkiem jako nju dodatkowy. Jeżeli zmigrujesz ten, który ma staż 6 miesięcy, to staż przepada, a będzie liczony według numeru, który dopiero co przeniosłaś z Orange, więc nie opłaca się jednym słowem. Zmigruj na kartę ten przeniesiony z Orange.

[edytowane przez pilotka o 17:33 w dniu 2018-07-25]
 

Tandem - dwa pytania. (2018-07-26 10:37)

Droga Pilotko,
Bardzo dziękuję za Twoją pomoc.
Pozdrawiam!
Axa

~axa

 

Tandem - dwa pytania. (2018-07-26 19:04)

Miło mi, że mogłam pomóc, a w  razie dodatkowych pytań zapraszam :)

odpowiedź

Tandem - dwa pytania. | ~axa (25.07.2018, 12:45)

Witam,
Mam dwa numery w abonamencie "nie więcej niż 29 zł". Jeden z numerów ma już staż ponad 6 m-cy i dostępne 20GB, a drugi jest nowy - przeniesiony z Orange. Chcę oba numery połączyć w tandem. I tu pojawiają się dwa pytania:
1) jeśli zmigruję jeden numer do oferty na kartę by dokonać późniejszego połączenia w tandem, to który numer będzie tym podstawowym? Ten zmigrowany?
2) jeśli pod nowy numer (ten przeniesiony z Orange) podepnę numer, który w Nju ma już staż 6 m-cy (20GB), to czy te 20 GB będzie dostępne dla obu numerów, czy też czas stażu będzie się liczył od nowa?
Z góry dziękuję za pomoc.
Axa
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników