forumnju z rachunkiemofertaCzy można do nju mobile przenieśc swój numer z play?

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play?

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-08-05 15:02)

Można, ale wtedy Play naliczy karę za zerwanie umowy przed terminem jej zakończenia. 

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-10-06 00:41)

Witam serdecznie to znowu ja ;) mam 2 pytania... czy rozmowy w tej taryfie "19 zł na głowę w parze" są nielimitowane do wszystkiech sieci czy tylko do nju oraz jak włączyć bezpłatną usługę ?im dłużej, tym lepiej??
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdriawiam,
Magda P.

~magda

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-10-06 07:09)

Cześć :)  Najpierw nalicza zgodnie z cennikiem do kwoty 19 zł, a jak już wydasz 19 zł na usługi standardowe, otrzymujesz nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci i pakiet 1 GB. Usługę "Im dłużej, tym lepiej" włączysz po zalogowaniu na koncie nju mobile w zakładce Usługi lub wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści AKT pod numer 8021. Usługa zostanie włączona do 24 godzin, a jej aktywacja potwierdzona SMS-em. Pozdrawiam.

[edytowane przez pilotka o 07:11 w dniu 2018-10-06]
 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-10-07 20:33)

Dziękuję za odpowiedź :)
<font color="#00273f"><span >Pakiet 1 GB? a w reklamie na stronie jest, że 10 GB , potem nawet 30 ;)
</font>

~magda

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-10-07 23:29)

Faktycznie, przepraszam przeczytałam, że wybrałaś usługę za 19 zł, a Ty wybrałaś za 29 zł +9 zł za dodatkowy, czyli po 19 zł. Czyli tu będą naliczane opłaty za usługi standardowe do 29 zł, a jak ten limit osiągniesz, zyskasz nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci i pakiet 10 GB na start, który dzięki usłudze "Im dłużej, tym lepiej" po 24 pełnych okresach rozliczeniowych urośnie do 30 GB.

[edytowane przez pilotka o 23:30 w dniu 2018-10-07]
 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-10-10 07:38)

10.10.2018 kończy mi się umowa ze 'starym operatorem', kiedy najlepiej podpisać z nju umowę (chcę przenieść numer z orange), aby  uniknąć  naliczenia opłaty za następny miesiąc u starego operatora? 

~mon

 

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? (2018-10-10 09:34)

to jest odpowiedź na post:

10.10.2018 kończy mi się umowa ze 'starym operatorem', kiedy najlepiej podpisać z nju umowę (chcę przenieść numer z orange), aby  uniknąć  naliczenia opłaty za następny miesiąc u starego operatora? 




Migracja z Orange następuje od  pierwszego dnia okresu rozliczeniowego, następującego po okresie, w którym złożyłeś dyspozycję, więc sprawdź, jaki masz okres rozliczeniowy, najlepiej już dziś złóż zamówienie skoro dziś kończy się umowa.

[edytowane przez pilotka o 09:36 w dniu 2018-10-10]

odpowiedź

Czy można do nju mobile przenieśc swój numer z play? | ~magda (19.07.2018, 22:52)

Konkretnie chodzi mi o usługę "19 zł na głowę w parze". Czy można zachować numery?

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 1 zalogowanych użytkowników