forumnju na kartęusługiProblem z dodatkowym internetem

Problem z dodatkowym internetem

 

Problem z dodatkowym internetem (2018-07-05 19:52)

Dzień dobry


Korzystam z nju na kartę od ponad pół roku. Wcześniej miałem 10GB internetu na miesiąc, ale nie wystarczało mi to i zawsze dokupowałem dodatkowy pakiet 9GB za 9zl wpisując AKT na numer 80355. 


W zeszłym miesiącu mój transfer danych został podwojony i mam teraz 20gb. Oczywiście jak zwykle mi nie wystarczyło i chciałem ponownie dokupić pakiet 9gb. Właśnie tutaj zaczyna się problem. Dostałem smsa zwrotnego, że pakiet 9GB będę mógł włączyć po wykorzystaniu darmowego pakietu 20GB. Sęk w tym, że wykorzystałem już darmowy pakiet i nadal nie mogę kupić dodatkowego. 


Co mam zrobić, żeby ponownie mieć możliwość kupna pakietu 9GB? Proszę o pomoc

 

Problem z dodatkowym internetem (2018-07-05 20:33)

Jak nie możesz włączyć,  to zgłoś reklamację do bok przez formularz kontaktowy, bo tu nic nie poradzimy.

~gostek

 

Problem z dodatkowym internetem (2018-07-05 21:51)

to jest odpowiedź na post:

Jak nie możesz włączyć,  to zgłoś reklamację do bok przez formularz kontaktowy, bo tu nic nie poradzimy.




Zgłosiłem zgodnie z Twoimi wskazówkami i problem został już rozwiązany. Dziękuję za dobrą radę oraz ekipie nju za szybkie usunięcie usterki :)

odpowiedź

Problem z dodatkowym internetem | mmaniek (05.07.2018, 19:52)

Dzień dobry


Korzystam z nju na kartę od ponad pół roku. Wcześniej miałem 10GB internetu na miesiąc, ale nie wystarczało mi to i zawsze dokupowałem dodatkowy pakiet 9GB za 9zl wpisując AKT na numer 80355. 


W zeszłym miesiącu mój transfer danych został podwojony i mam teraz 20gb. Oczywiście jak zwykle mi nie wystarczyło i chciałem ponownie dokupić pakiet 9gb. Właśnie tutaj zaczyna się problem. Dostałem smsa zwrotnego, że pakiet 9GB będę mógł włączyć po wykorzystaniu darmowego pakietu 20GB. Sęk w tym, że wykorzystałem już darmowy pakiet i nadal nie mogę kupić dodatkowego. 


Co mam zrobić, żeby ponownie mieć możliwość kupna pakietu 9GB? Proszę o pomoc
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

49 gości i 2 zalogowanych użytkowników