forumnju na kartęusługiSkąd tak wysoki koszt rozmowy?

Skąd tak wysoki koszt rozmowy?

 

Skąd tak wysoki koszt rozmowy? (2018-07-03 05:14)

Za 2,01min połącznienia z numerem niemieckim, którego właściciel jest w Polsce  dostałem SMS informujący, że koszt wyniósł 6,30zł. (dane komórkowe wyłączone) Od 12 lat nie zapłaciłem tyle za 2 minuty rozmowy. Czy może mi ktoś powiedzieć skąd taka opłata? 

~jerema

 

Skąd tak wysoki koszt rozmowy? (2018-07-03 16:24)

Nie ma znaczenia gdzie jest właściciel, tylko na jaki numer dzwonisz. Skoro jest to numer niemiecki to jest to połączenie międzynarodowe. Skąd taki koszt? Sprawdź w cenniku swojej oferty (nju z rachunkiem, nju na kartę). 


Widzę, że do dziś ludzie nie rozróżniają roamingu od połączeń międzynarodowych.

 

Skąd tak wysoki koszt rozmowy? (2018-07-03 23:57)

Wychodzi na to, że połączenie międzynarodowe np. dwoniąc do Niemiec ( 1 strefia) w nju kosztuje aż  1,69zł, a ja dalej nie wiem dlaczego skasowano mnie ponad 3zł za minutę?

~jerema

 

Skąd tak wysoki koszt rozmowy? (2018-07-04 08:00)

Połączenie na niemiecki numer komórkowy  wyno<span >si 2.10 zł za minutę (0.19 zł+ opłata z tabeli) i jest zgodne z cennikiem usług. Naliczanie jest minutowe, stąd zapłaciłeś za 3 minuty 6.30 zł. Wszystko się zgadza.

~gostek

 

Skąd tak wysoki koszt rozmowy? (2018-07-05 16:36)

Roaming 0,19zł a połaczenie międzynarodowe 2,10zł ?! absurd. Czas pożegnać się z nju.

~jerema

 

Skąd tak wysoki koszt rozmowy? (2018-07-05 20:27)

Absurdem jest to, że ktoś nie czyta cennika, a potem ma do wszystkich pretensje. Roaming to nie połączenie międzynarodowe i w każdej sieci za to trzeba płacić znacznie więcej niż w kraju, a jak kogoś nie stać niech nie dzwoni i proste. Za darmo nic nie ma. 

~gostek

odpowiedź

Skąd tak wysoki koszt rozmowy? | ~jerema (03.07.2018, 05:14)

Za 2,01min połącznienia z numerem niemieckim, którego właściciel jest w Polsce  dostałem SMS informujący, że koszt wyniósł 6,30zł. (dane komórkowe wyłączone) Od 12 lat nie zapłaciłem tyle za 2 minuty rozmowy. Czy może mi ktoś powiedzieć skąd taka opłata? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 1 zalogowanych użytkowników