Połącznie kont w nju

 

Połącznie kont w nju (2018-05-22 10:58)

Witam,


Moje pytanie jest związane z posiadaniem więcej niż 2 numerów w nju. Osobiście posiadam na jednym koncie abonenckim 2 numery + 1 internet, a na drugim koncie 2 numery. Szczerze powiedziawszy wolałbym dostawać jedną fakturę za wszystkie posiadane numery, a niekoniecznie dwie faktury w różnym czasie, płatne w innych terminach. Moje pytanie brzmi: czy nju planuje możliwość połączenia kont w takiej sytuacji?

~yellow_car

 

Połącznie kont w nju (2018-05-22 23:22)

Póki  co nju nie ma w planach wprowadzenia innej opcji niż maksymalnie trzy numery na koncie: podstawowy +  dodatkowy + nju internet dodatkowy, bo wymagałoby to całkowitego przemodelowania oferty. Możesz zmienić okres rozliczeniowy na jednym z kont, by faktury miały ten sam termin płatności, jednak wiąże się to z tym, że w odstępie krótszym niż miesiąc będą wystawione dwie faktury.

[edytowane przez pilotka o 23:22 w dniu 2018-05-22]

odpowiedź

Połącznie kont w nju | ~yellow_car (22.05.2018, 10:58)

Witam,


Moje pytanie jest związane z posiadaniem więcej niż 2 numerów w nju. Osobiście posiadam na jednym koncie abonenckim 2 numery + 1 internet, a na drugim koncie 2 numery. Szczerze powiedziawszy wolałbym dostawać jedną fakturę za wszystkie posiadane numery, a niekoniecznie dwie faktury w różnym czasie, płatne w innych terminach. Moje pytanie brzmi: czy nju planuje możliwość połączenia kont w takiej sytuacji?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

322 gości i 1 zalogowanych użytkowników