forumnju z rachunkiemofertaNju dodatkowy - przenoszenie numeru

Nju dodatkowy - przenoszenie numeru

 

Nju dodatkowy - przenoszenie numeru (2018-05-11 18:30)

Cześć,
z mamą przenosimy się właśnie do nju. Jej numer jest już przeniesiony jako główny, teraz chciałam przenieść swój jako dodatkowy, ale dopiero teraz zorientowałam się, że mój trzeba najpierw przerejestrować na nią (bez sensu...), a średnio chce nam się fatygować do salonu. Dlatego pomyślałam, czy nie wystarczyłoby, żebym ja najpierw przeniosła się moim numerem do nju na kartę i wtedy "połączyła" te numery. Czy tak się w ogóle da, czy nju nie będzie znowu przeszkadzał inny właściciel numeru?

~jakly

 

Nju dodatkowy - przenoszenie numeru (2018-05-12 10:19)

Bez sensu to byłyby numery na jednym koncie zarejestrowane na różnych ludzi, w żadnej sieci tak nie ma,  Jeśli chesz mieć numer za 9 zł to śmigaj do salonu obecnego operatora,  bo samo to nic się nie zrobi. Jak się nie chce ci się " fatygować" to przenieś do nju podstawowy za 29 zł.  Nju już nie będzie robiło żadnych wielkich problemów xd.

~gość1254667778799

 

Nju dodatkowy - przenoszenie numeru (2018-05-14 17:32)

Możesz przenieść numer do oferty na kartę, ale i tak trzeba go będzie przerejestrować w Salonie Orange,  jeżeli chcesz go dołączyć do konta zarejestrowanego na inną osobę.

[edytowane przez pilotka o 18:46 w dniu 2018-05-14]
 

Nju dodatkowy - przenoszenie numeru (2018-05-14 21:27)

to jest odpowiedź na post:

Możesz przenieść numer do oferty na kartę, ale i tak trzeba go będzie przerejestrować w Salonie Orange,  jeżeli chcesz go dołączyć do konta zarejestrowanego na inną osobę.


Dzięki, o taką informację chodziło.

~jakly

odpowiedź

Nju dodatkowy - przenoszenie numeru | ~jakly (11.05.2018, 18:30)

Cześć,
z mamą przenosimy się właśnie do nju. Jej numer jest już przeniesiony jako główny, teraz chciałam przenieść swój jako dodatkowy, ale dopiero teraz zorientowałam się, że mój trzeba najpierw przerejestrować na nią (bez sensu...), a średnio chce nam się fatygować do salonu. Dlatego pomyślałam, czy nie wystarczyłoby, żebym ja najpierw przeniosła się moim numerem do nju na kartę i wtedy "połączyła" te numery. Czy tak się w ogóle da, czy nju nie będzie znowu przeszkadzał inny właściciel numeru?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników