forumnju na kartęofertakoszty połączeń na numery nju

koszty połączeń na numery nju

 

koszty połączeń na numery nju (2013-07-11 12:33)

Witam, mam  sporo znajomych oraz rodzinę w Orange. Teraz chciałem przenieść się do nju. Czy będą oni do mnie drożej płacić dlatego że to jest inna sieć? Jak moja dziewczyna ma wybrany mój numer (usługa Twój przyjaciel czy jakoś tak) to jak będę w nju nie będzie mogła z niej korzystać? Jak to z tym jest bo szukam i nigdzie nie mogę znaleźć konkretnej informacji.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~pytajacy92

 

koszty połączeń na numery nju (2013-07-11 12:47)

Połączenia z Orange z numerami nju są traktowane jak połączenia wewnątrz sieci. Tak więc nic się nie zmieni. Jak ktoś będzie dzwonił do Ciebie będzie płacił jak za połączenie do Orange. Z usługi "Twój przyjaciel" też będziesz mogła korzystać Twoja dziewczyna.

[edytowane przez sosen o 12:48 w dniu 2013-07-11]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

koszty połączeń na numery nju (2013-07-11 12:56)

Połączenia pomiędzy NJU a Orange, traktowane są jako połączenia wewnątrz jednej sieci. osoby korzystające z numerów w sieci Orange dzwoniąc na numer w sieci NJU będą płaciły taką sama stawkę jak za połączenie na numer będący w Orange.

Działają też pakiety obniżające połączenia, typu wybrane numery, twój przyjaciel itp. Żeby pakiety działały poprawnie, osoby, które posiadają Twój numer powinny skontaktować się ze swoim operatorem i poprosić o wprowadzenie jeszcze raz Twojego numeru do wybranej usługi, bez odświeżenia takich informacji pakiety mogą nie działać prawidłowo.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

koszty połączeń na numery nju (2013-07-12 11:47)

polecam wszystkim nju mobile, jest zajefajne

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1373622479911

 

koszty połączeń na numery nju (2013-07-29 22:03)

wyłączyłem Pocztę Głosową i tym samym włączono mi usługe Ktos Dzwonił bez mojego zlecenia czy będę płacił za te nową usługę? jak  i ile?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~v654v

 

koszty połączeń na numery nju (2013-08-03 20:02)

to jest odpowiedź na post:

wyłączyłem Pocztę Głosową i tym samym włączono mi usługe Ktos Dzwonił bez mojego zlecenia czy będę płacił za te nową usługę? jak  i ile?


Ta usługa jest darmowa

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~takijeden

 

koszty połączeń na numery nju (2013-12-03 17:24)

Witam, osoba posiadająca Orange POP, która ma włączoną usługę "numer bez limitu w orange na kartę" będzie mogła dzwonić za darmo do do osoby, która przeniesie ów numer z "Orange" do Nju Mobile? Jak sprawa wygląda z smsami za grosz?

~pawelf

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~komo

odpowiedź

koszty połączeń na numery nju | ~pawelf (03.12.2013, 17:24)

Witam, osoba posiadająca Orange POP, która ma włączoną usługę "numer bez limitu w orange na kartę" będzie mogła dzwonić za darmo do do osoby, która przeniesie ów numer z "Orange" do Nju Mobile? Jak sprawa wygląda z smsami za grosz?

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników