forumnju na kartęofertaCzemu nju jest tak drogie?

Czemu nju jest tak drogie?

 

Czemu nju jest tak drogie? (2018-05-07 23:52)

Nju to wirtualna sieć budżetowa, z założenia powinna być tańsza od gigantów rynku. Interesuje mnie pakiet rozmowy+sms+internet, w nju koszt takiej usługi to 29zł. Tymczasem każdy gigant na rynku, Orange, Plus, T-Mobile, oferuje taki pakiet w cenie 25zł. Gdzie tu jest sens? Już pomijam wynalazki typu a2mobile, gdzie taki pakiet dostaniemy za 19zł. 


Czy ktoś wie czy nju planuje obniżkę cen? Niby parę złotych, ale nie lubię przepłacać za to samo.

~xiaomilepsze

 

Czemu nju jest tak drogie? (2018-05-08 07:46)

to jest odpowiedź na post:

w nju koszt takiej usługi to 29zł. Tymczasem każdy gigant na rynku, Orange, Plus, T-Mobile, oferuje taki pakiet w cenie 25zł..

Po pierwsze - w Orange za 25zł nie masz MMS, a limit internetu to
Po drugie - nie ma przymusu przechodzenia do NJU. Jest taki wybór - jak sam piszesz - że na pewno każdy znajdzie cos w sam raz dla siebie

Sens pojawia się wtedy, gdy przenosiz dwa numery, wóczas za oba płacisz w sumie 38zł, a oferty po 19/miesiąc nie ma nikt

[edytowane przez jacp11 o 07:47 w dniu 2018-05-08]
 

Czemu nju jest tak drogie? (2018-05-08 13:25)

@jacp11 Nie trafiłeś, bo:


- nju daje 10gb za 29zł, Orange 15gb za 25zł (w pakiecie)
- MMS w dobie internetu nie ma sensu, zresztą w życiu żadnego nie wysłałem, a używam komórki od lat 90-tych
- koszt pakietu w a2mobile to 19.90zł  (włączając MMSy), internet 15gb, potem lejek 512kb/s. Nawiasem przeszedłbym tam, ale ludzie zgłaszają różne problemy z tą siecią, a ja nie mam teraz czasu ani możliwośći na eksperymenty


Przymusu nie ma, ale nie pytałem o przymus, tylko sens oferty nju, kiedy nawet jej firma-matka, gigant na rynku ze znacznie większymi kosztami prowadzenia biznesu, ma lepszą ofertę.


Obecnie używam nju od kilku lat i ogólnie jestem zadowolony z usługi, smuci mnie jedynie że muszę się przenieść gdzie indziej, aby nie płacić więcej za mniej (10gb vs 15gb).

~xiaomilepsze

 

Czemu nju jest tak drogie? (2018-05-08 13:34)

(do skasowania)

[edytowane przez jacp11 o 13:39 w dniu 2018-05-08]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Czemu nju jest tak drogie? (2018-05-08 13:37)

MMS ma nadal sens;  wysyłam nawet kilkanaście miesięcznie, szczególnie z wycieczek/spacerów  (co w Orange dawałoby prawie 10zł ) - nie sprzedaję swojej prywatności na mediach społecznościowych, więc jedyna droga pokazania ciekawych miejsc w Polsce to własnie MMS
Z pakietu  10GB zużywamy z żoną łącznie 2GB miesięcznie, więc po co nam pakiet 15GB.
Jak wpomniałem - nie ma nas na fejsach i innych miejscach tego typu, filmy oglądamy w domu na dużym ekranie, a muzykę mamy albo w MP3 albo na płytach, więc Spotify ignorujemy.A w Nju za 2 osoby wydajemy 38zł, w innych sieciach bulilibyśmy więcej (uciekliśmy z Orange, bo za to samo płaciliśmy 50zł/mc)

Ale zgadzam się z Tobą, że dla jednej osoby ta oferta nie jest atrakcyjna - korzyści widac dopiero przy dwóch osobach na jednym koncie (29+9zł)

[edytowane przez jacp11 o 13:42 w dniu 2018-05-08]
 

Czemu nju jest tak drogie? (2019-04-25 10:26)

to proste. dla jednej osoby nie opłaca się kupować nju. i tyle w temacie.

~heri

odpowiedź

Czemu nju jest tak drogie? | ~xiaomilepsze (07.05.2018, 23:52)

Nju to wirtualna sieć budżetowa, z założenia powinna być tańsza od gigantów rynku. Interesuje mnie pakiet rozmowy+sms+internet, w nju koszt takiej usługi to 29zł. Tymczasem każdy gigant na rynku, Orange, Plus, T-Mobile, oferuje taki pakiet w cenie 25zł. Gdzie tu jest sens? Już pomijam wynalazki typu a2mobile, gdzie taki pakiet dostaniemy za 19zł. 


Czy ktoś wie czy nju planuje obniżkę cen? Niby parę złotych, ale nie lubię przepłacać za to samo.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników