forumnju z rachunkiemofertadziwna sytuacja - blokada

dziwna sytuacja - blokada

 

dziwna sytuacja - blokada (2018-05-03 11:19)

W kwietniu spóźniłam się z opłatami za marzec. Zablokowano mi połączenia wychodzące. 25.04 zrobiłam wpłatę, a konto wciąż jest zablokowane. W liście faktur dziwna sytuacja, wygląda to tak, jakby moja wpłata weszła na kolejny już rachunek (kwietniowy, który mogę zapłacić do połowy maja), zamiast opłacić rachunek marcowy. Dlaczego tak się stało? Rachunek kwitniowy planowałam zapłacić nieco później, a teraz ani nie mam pieniędzy, ani nie mogę korzystać z telefonu..

 

dziwna sytuacja - blokada (2018-05-03 14:53)

to jest odpowiedź na post:

W kwietniu spóźniłam się z opłatami za marzec. Zablokowano mi połączenia wychodzące. 25.04 zrobiłam wpłatę, a konto wciąż jest zablokowane. W liście faktur dziwna sytuacja, wygląda to tak, jakby moja wpłata weszła na kolejny już rachunek (kwietniowy, który mogę zapłacić do połowy maja), zamiast opłacić rachunek marcowy. Dlaczego tak się stało? Rachunek kwitniowy planowałam zapłacić nieco później, a teraz ani nie mam pieniędzy, ani nie mogę korzystać z telefonu..




Skontaktuj się z innego telefonu z BOK pod numerem telefonu 690 610 610 (obsługa od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22) lub prześlij zgłoszenie przez formularz kontaktowy, logując się na swoje konto na www.njumobile.pl

 

dziwna sytuacja - blokada (2018-05-08 00:15)

to jest odpowiedź na post:

W kwietniu spóźniłam się z opłatami za marzec. Zablokowano mi połączenia wychodzące. 25.04 zrobiłam wpłatę, a konto wciąż jest zablokowane. W liście faktur dziwna sytuacja, wygląda to tak, jakby moja wpłata weszła na kolejny już rachunek (kwietniowy, który mogę zapłacić do połowy maja), zamiast opłacić rachunek marcowy. Dlaczego tak się stało? Rachunek kwitniowy planowałam zapłacić nieco później, a teraz ani nie mam pieniędzy, ani nie mogę korzystać z telefonu..




Jeżeli masz zaległą fakturę w opisie przelewu należy zaznaczyć za jaką fakturę dokonujesz płatności, gdyż może dojść do błędnej alokacji wpłat.

 

dziwna sytuacja - blokada (2019-08-08 14:53)

to jest odpowiedź na post:




Jeżeli masz zaległą fakturę w opisie przelewu należy zaznaczyć za jaką fakturę dokonujesz płatności, gdyż może dojść do błędnej alokacji wpłat.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~beatasmialek1

odpowiedź

dziwna sytuacja - blokada | xxxx (03.05.2018, 11:19)

W kwietniu spóźniłam się z opłatami za marzec. Zablokowano mi połączenia wychodzące. 25.04 zrobiłam wpłatę, a konto wciąż jest zablokowane. W liście faktur dziwna sytuacja, wygląda to tak, jakby moja wpłata weszła na kolejny już rachunek (kwietniowy, który mogę zapłacić do połowy maja), zamiast opłacić rachunek marcowy. Dlaczego tak się stało? Rachunek kwitniowy planowałam zapłacić nieco później, a teraz ani nie mam pieniędzy, ani nie mogę korzystać z telefonu..
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

48 gości i 0 zalogowanych użytkowników