forumnju z rachunkiemusługiPrzeniesienie numeru i wybór oferty

Przeniesienie numeru i wybór oferty

 

Przeniesienie numeru i wybór oferty (2018-04-17 15:48)

Witam,
Czytałem już na temat przeniesienia numeru, ale mam kilka wątpliwości, może ktoś się lepiej orientuje.
Kilka dni temu skończyła mi się 20-miesięczna umowa z Orange. Umowę automatycznie jakby przedłużyli i skończyły mi się jakieś rabaty na rozmowy z numerami stacjonarnymi, więc automatycznie mam wyższy rachunek.
1. Chciałbym przenieść się (bez zmiany numeru oczywiście) do  nju mobile. Jak to najkorzystniej zrobić? Czy nie będę musiał płacić jakiejś kary u poprzedniego operatora?
2. Na jakim etapie miałbym wybrać ofertę z nju, która mnie interesuje? (Chcę ofertę z rachunkiem za 29 zł miesięcznie)
3. Całą rodzinę mam zapisaną w aplikacji "Gdzie jest dziecko". Czy jeśli przeniosę numer do nju mobile, to wszystkie zgody będą aktualne? Czy będę musiał każdego z osobna ponownie rejestrować?

Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.

~patrycjusz

 

Przeniesienie numeru i wybór oferty (2018-04-17 19:16)

Witaj :) 


1) Jeżeli umowa przeszła już na czas nieokreślony to nie zapłacisz żadnej kary, Migrację (nie jest to przeniesienie, a migracja wewnątrzoperatorska) możesz zlecić już teraz, Nastąpi ona  od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego następującego bezpośrednio po tym, w którym złożysz dyspozycję  lub najdalej kolejnego. Zamówienie składasz przez stronę nju mobile.


 2) Składając zamówienie zaczynasz od wyboru usługi, która obniża koszty połączeń "Wszystko nie więcej niż 29.00 zł".  

3) Na trzecie pytanie nie znam niestety stuprocentowo pewnej odpowiedzi. Teoretycznie jest to ta  sama firma, ale zgodnie z regulaminem migracji wszystkie dotychczasowe usługi zostaną wyłączone, więc moim zdaniem trzeba się z tym liczyć. 

Pozdrawiam.

[edytowane przez pilotka o 19:21 w dniu 2018-04-17]

odpowiedź

Przeniesienie numeru i wybór oferty | ~patrycjusz (17.04.2018, 15:48)

Witam,
Czytałem już na temat przeniesienia numeru, ale mam kilka wątpliwości, może ktoś się lepiej orientuje.
Kilka dni temu skończyła mi się 20-miesięczna umowa z Orange. Umowę automatycznie jakby przedłużyli i skończyły mi się jakieś rabaty na rozmowy z numerami stacjonarnymi, więc automatycznie mam wyższy rachunek.
1. Chciałbym przenieść się (bez zmiany numeru oczywiście) do  nju mobile. Jak to najkorzystniej zrobić? Czy nie będę musiał płacić jakiejś kary u poprzedniego operatora?
2. Na jakim etapie miałbym wybrać ofertę z nju, która mnie interesuje? (Chcę ofertę z rachunkiem za 29 zł miesięcznie)
3. Całą rodzinę mam zapisaną w aplikacji "Gdzie jest dziecko". Czy jeśli przeniosę numer do nju mobile, to wszystkie zgody będą aktualne? Czy będę musiał każdego z osobna ponownie rejestrować?

Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 3 zalogowanych użytkowników