forumnju z rachunkiemofertaDlaczego płatny internet i połaczenia

Dlaczego płatny internet i połaczenia

 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2019-08-17 22:48)

Po aktywacji karty wykonalem  trochę testów prędkości netu i kilka stron otworzyłem. Później sprawdziłem że naliczono mi 12 zł z groszami....??? ustawiłem punkt dostępowy tak jak przeczytałem na książeczce gdzie była SIM karta i juz w historii rachunku mam wyszczególnine  transmisje danych ale już kwota 0 zł. Wygląda ,że stą nalicznie  za transmisje danych. Należy widocznie ustawic punkt dostępowy tak jak tam napisane

 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2019-08-17 23:07)

to jest odpowiedź na post:

Po aktywacji karty wykonalem  trochę testów prędkości netu i kilka stron otworzyłem. Później sprawdziłem że naliczono mi 12 zł z groszami....??? ustawiłem punkt dostępowy tak jak przeczytałem na książeczce gdzie była SIM karta i juz w historii rachunku mam wyszczególnine  transmisje danych ale już kwota 0 zł. Wygląda ,że stą nalicznie  za transmisje danych. Należy widocznie ustawic punkt dostępowy tak jak tam napisane




Hej :) To nie ma związku z ustawieniami konfiguracyjnymi, a z ofertą nju, gdzie płacisz tyle i korzystasz, a maksymalnie tyle ile wynosi limit. Opłaty za transmisję danych i pozostałe usługi standardowe są naliczane zgodnie z cennikiem  do kwoty limitu w usłudze, która obniża koszty połączeń. Jak limit zostanie osiągnięty reszta połączeń jest bezpłatna. Pozdrawiam :) 

 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2019-08-17 23:17)

to jest odpowiedź na post:




Hej :) To nie ma związku z ustawieniami konfiguracyjnymi, a z ofertą nju, gdzie płacisz tyle i korzystasz, a maksymalnie tyle ile wynosi limit. Opłaty za transmisję danych i pozostałe usługi standardowe są naliczane zgodnie z cennikiem  do kwoty limitu w usłudze, która obniża koszty połączeń. Jak limit zostanie osiągnięty reszta połączeń jest bezpłatna. Pozdrawiam :) 


2019.08.16 15:51Internet54800.00kB DaneStandard0.00 zł

2019.08.16 15:36Internet65300.00kB DaneStandard12.12 zł

najpierw zużyłem 65530.00kb i koszt 12,12 a po zmianie punktu dostępowego zużycie 54800.00kb i koszt 0 zł. Dalej nie rozumie. Limit mam 20 Gb

 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2019-08-17 23:27)

Jaka to oferta? Nju internetowy czy nju podstawowy? Jeżeli ta druga, to oprócz transmisji danych wykonywałeś połączenia głosowe, wysyłałeś SMS-y, MMS-y? Numer jest w tandemie czy solo? 

[edytowane przez pilotka o 23:30 w dniu 2019-08-17]
 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2019-08-18 20:43)

to jest odpowiedź na post:

Jaka to oferta? Nju internetowy czy nju podstawowy? Jeżeli ta druga, to oprócz transmisji danych wykonywałeś połączenia głosowe, wysyłałeś SMS-y, MMS-y? Numer jest w tandemie czy solo? 

bez limitu 39 złnielimitowane rozmowy, SMS/MMS do wszystkich w kraju i w roamingu UE oraz 20GB internetu w kraju (z czego 3,26 GB do wykorzystania w roamingu UE) za max. 39 zł w miesiącu
 oraz mam aktywna  im głużej tym lepiej. Dodam, że to cały czas numer tymczasowy. W zakładce moja oferta  pokazuje mi nju podstawowy. Nie rozumię jaką ja mam w końcu oferte. Czy  nju podstawowy to taki standard i dopiero dadatkowe usługi dochodzą?



usługa aktywna

 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2019-08-18 23:35)

Masz podstawowy z włączoną usługą Bez limitu 39 zł.  Zatem masz naliczane opłaty maksymalnie do kwoty 39 zł za usługi standardowe, czyli również internet. Jak wydasz na rozmowy, SMS-y, MMS-y i internet 39 zł to są one bezpłatne do końca okresu rozliczeniowego. Na rachunku szczegółowym połączenia liczone do limitu będą oznaczone kwadratem z napisem all. 

[edytowane przez pilotka o 23:54 w dniu 2019-08-18]

odpowiedź

Dlaczego płatny internet i połaczenia | tomeksup (12.04.2018, 19:53)

Na rachunku mam kilka pozycji z płatnym internetem oraz połaczenia.

Internet używałem na terenie kraju w grach itp.
Połączenie płatne było na numer do mojej matki, która ma nr w nju. Jej numer jest jako dodatkowy do mojego numeru.

Skąd te opłaty ?

Dodam, że mam nielimitowane połączenia oraz 10gb internetu. Limitu internetu nie przekroczyłem.

<strong></strong>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników