forumnju z rachunkiemofertaDlaczego płatny internet i połaczenia

Dlaczego płatny internet i połaczenia

 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2018-04-12 19:53)

Na rachunku mam kilka pozycji z płatnym internetem oraz połaczenia.

Internet używałem na terenie kraju w grach itp.
Połączenie płatne było na numer do mojej matki, która ma nr w nju. Jej numer jest jako dodatkowy do mojego numeru.

Skąd te opłaty ?

Dodam, że mam nielimitowane połączenia oraz 10gb internetu. Limitu internetu nie przekroczyłem.

<strong></strong>

 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2018-04-12 22:59)

Na rachunku szczegółowym w zakładce Płatne połączenia wykonane w kraju masz wyszczególnione opłaty za standardowe połączenia głosowe, sms, mms oraz przesyłanie danych naliczone zgodnie z cennikiem w nju z rachunkiem maksymalnie do kwoty 29 zł, jeżeli korzystasz z oferty Wszystko - Nie więcej niż 29 zł.



[edytowane przez mariusz_chojnacki o 23:09 w dniu 2018-04-12]
 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2018-04-15 00:29)

Tak, ale 6zł doliczyli mi do rachunku za neta i rozmowy.

~tomeksup

 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2018-04-15 13:22)

to jest odpowiedź na post:

Tak, ale 6zł doliczyli mi do rachunku za neta i rozmowy.




Domyślam się, że na numerze podstawowym masz aktywną usługę Wszystko - nie więcej niż 29 zł oraz Twój rachunek zamiast 38 zł (29 zł + 9 zł) wyniósł 44 zł.


Kiedy zawierałeś umowę na numer dodatkowy?


Sprawdź również na rachunku szczegółowym, za które połączenia masz doliczone opłaty. Tego typu płatne dodatkowo połączenia na rachunku szczegółowym nie będą oznaczone ikoną "all". 

 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2018-04-17 07:17)

Numer dodatkowy to maks 2-4tyg. później. Numer płatny to połączenie z mojego numeru na ten dodatkowy oraz internet.

 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2018-04-17 19:34)

to jest odpowiedź na post:

Tak, ale 6zł doliczyli mi do rachunku za neta i rozmowy.




Tak działa usługa. Za rozmowy , internet, SMS-y, MMS-y będą naliczane opłaty na początku okresu rozliczeniowego do kwoty 29.00 zł.  Jak osiągniesz ten limit nagle jest stop i dalej nie płacisz za wyżej wymienione usługi do końca okresu rozliczeniowego :) To nie jest abonament, że płacisz 29.00 zł i masz w ramach tego za darmo usługi standardowe, dlatego faktura może być nawet niższa niż 29.00 zł. To nie przez te usługi możesz mieć wyższy rachunek,a przez infolinie, rozmowy/SMS-y  międzynarodowe, SMS-y specjalne, SMS-y na stacjonarne, wideorozmowy, przekierowanie połączeń czy aktywację numeru dodatkowego w trakcie okresu rozliczeniowego, gdzie na pierwszej fakturze jest naliczane wyrównanie. Jeżeli z rachunku nie potrafisz odczytać, czemu jest wyższy niż wynika to z aktywnej usługi, złóż reklamację do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy. 

[edytowane przez pilotka o 19:39 w dniu 2018-04-17]
 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2018-04-29 20:52)

mi też naliczyli 41,83 a miało być nie więcej niż 29
policzyli za usługi internetowe 13,87 a, za połączenia 14,46.
wykorzystałem tylko 900kb, a miało być 10GB,
wysłalem przez miasiąc 48 sms oraz 17 minut rozmów...  a maiało to wszystko być za nie wiecej niz 29zł.

 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2018-04-30 07:12)

to jest odpowiedź na post:

mi też naliczyli 41,83 a miało być nie więcej niż 29
policzyli za usługi internetowe 13,87 a, za połączenia 14,46.
wykorzystałem tylko 900kb, a miało być 10GB,
wysłalem przez miasiąc 48 sms oraz 17 minut rozmów...  a maiało to wszystko być za nie wiecej niz 29zł.




Tak działa usługa, to nie jest abonament. Zlicza wszystko do limitu 29.00 zł, dlatego masz opłaty za internet. Kwotę faktury zawyżają usługi dodatkowe, które nie wchodzą do limitu. Znajdziesz je na rachunku szczegółowym.

[edytowane przez pilotka o 07:13 w dniu 2018-04-30]
 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2018-05-06 11:55)

Wkurzę się i zrezygnuję.

 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2019-03-06 18:08)

to jest odpowiedź na post:

Na rachunku mam kilka pozycji z płatnym internetem oraz połaczenia.

Internet używałem na terenie kraju w grach itp.
Połączenie płatne było na numer do mojej matki, która ma nr w nju. Jej numer jest jako dodatkowy do mojego numeru.

Skąd te opłaty ?

Dodam, że mam nielimitowane połączenia oraz 10gb internetu. Limitu internetu nie przekroczyłem.

<strong></strong>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~plod

odpowiedź

Dlaczego płatny internet i połaczenia | tomeksup (12.04.2018, 19:53)

Na rachunku mam kilka pozycji z płatnym internetem oraz połaczenia.

Internet używałem na terenie kraju w grach itp.
Połączenie płatne było na numer do mojej matki, która ma nr w nju. Jej numer jest jako dodatkowy do mojego numeru.

Skąd te opłaty ?

Dodam, że mam nielimitowane połączenia oraz 10gb internetu. Limitu internetu nie przekroczyłem.

<strong></strong>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników