forumnju z rachunkiemusługiDlaczego nie działa numer 80512 ?

Dlaczego nie działa numer 80512 ?

 

Dlaczego nie działa numer 80512 ? (2018-04-11 18:37)

Od dwóch dni czekam na smsa zwrotnego w związku z wymianę karty poprzez starter. Nie mogę dzwonić, nie mam środków na koncie. Karta nie pasuje do nowego telefonu. Ile mam jeszcze czekać?  W co wy lecicie się pytam? Czy mam przenieść numer do innego operatora i załatwić to jak cywilizowany człowiek w salonie?

~aldon

 

Dlaczego nie działa numer 80512 ? (2018-04-11 23:20)

Jest jakiś problem techniczny z wymianą karty SIM przez starter. Zgłoś to przez  formularz kontaktowy do Biura Obsługi Klienta. Jeżeli karta nie obsługuje lte to możesz bezpłatnie wymienić kartę w Salonie Orange.

 

Dlaczego nie działa numer 80512 ? (2018-04-12 01:00)

Salony Orange odcinają się od Nju jakby to była obca firma.

~aldon

 

Dlaczego nie działa numer 80512 ? (2018-04-12 07:32)

Pracownik ma obowiązek wymienić kartę, oczywiście jeżeli ma ją na stanie. Linkuję regulamin promocji: https://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/Promocja_Bezplatna_wymiana_kart_sim_nju_mobile_niewspierajacych_LTE.pdf

 

Dlaczego nie działa numer 80512 ? (2018-04-13 14:51)

mam dokładnie ten sam problem -- jeden wielki burdel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~beep

 

Dlaczego nie działa numer 80512 ? (2018-04-13 16:48)

Mam  ten sam problem. Wpisuje PUK starej karty , odsylaja sms zeby wpisać nr tel nowej i po spacji PUK nowej . Wpisuję i dostaje smsa zwrotnego "Coś się nie zgadza.." I tak już od 2 dni... W B.O. jedynie co mówią to że mają awarię ale już "chyba" jest naprawiona... i nic nie mogą poradzić.

~lukasz

 

Dlaczego nie działa numer 80512 ? (2018-04-14 00:30)

to jest odpowiedź na post:

Mam  ten sam problem. Wpisuje PUK starej karty , odsylaja sms zeby wpisać nr tel nowej i po spacji PUK nowej . Wpisuję i dostaje smsa zwrotnego "Coś się nie zgadza.." I tak już od 2 dni... W B.O. jedynie co mówią to że mają awarię ale już "chyba" jest naprawiona... i nic nie mogą poradzić.




Jeżeli masz problem z wymianą karty przez starter to wyślij zgłoszenie do techników przez formularz kontaktowy. Podaj numer nowej karty SIM  i kod PUK, jaki wpisujesz.  Jeżeli włożyłeś nową kartę do telefonu to wymiana nie dojdzie do skutku.

 

Dlaczego nie działa numer 80512 ? (2020-04-25 13:44)

Witam, ja nawet nie mogę wysłać sms-sa z nr PUK starej karty SIM na nr 80512, bo cyt. "wysyłanie nie powiodło się". Na infolinii operator zresetował mi kartę w systemie ale to nie pomogło. Odsyła mnie do salonu stacjonarnego "Orange" lub proponuje nową kartę kurierem w terminie 4-6 dni.  Dlaczego tak prosta sprawa podnosi mi ciśnienie?   

 

Dlaczego nie działa numer 80512 ? (2020-04-25 14:07)

Hej :) Przed chwilą wysłałam SMS-a pod 80512 tylko celowo podałam niewłaściwy kod PUK. Na początku nic się nie działo, ale cztery minuty później przyszła informacja: "Podałeś niepoprawny kod PUK. Spróbuj ponownie. Pozdrawiamy, nju mobile". Prawdopodobnie masz w telefonie zablokowane wysyłanie SMS-ów na numery skrócone. Sprawdź ustawienia, jeśli niczego nie znajdziesz przełóż kartę SIM do innego urządzenia i spróbuj wysłać, ewentualnie jeśli nie masz innego aparatu pod ręką, pobierz ze sklepu inną aplikację do wysyłania SMS-ów. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 14:11 w dniu 2020-04-25]
 

Dlaczego nie działa numer 80512 ? (2020-04-25 14:07)

Do moderatora: proszę o wykasowanie - zdublowało post. Dziękuję :) 

[edytowane przez pilotka o 14:09 w dniu 2020-04-25]

odpowiedź

Dlaczego nie działa numer 80512 ? | ~aldon (11.04.2018, 18:37)

Od dwóch dni czekam na smsa zwrotnego w związku z wymianę karty poprzez starter. Nie mogę dzwonić, nie mam środków na koncie. Karta nie pasuje do nowego telefonu. Ile mam jeszcze czekać?  W co wy lecicie się pytam? Czy mam przenieść numer do innego operatora i załatwić to jak cywilizowany człowiek w salonie?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników