forumnju na kartęusługiNękające smsy od operatora

Nękające smsy od operatora

 

Nękające smsy od operatora (2018-04-09 09:50)

Przebywam poza granicami Polski, mam wyłączoną transmisję danych i faktycznie nie pobiera nic z konta, ale mimo to codziennie otrzymuję smsa od operatora o treści "Rozpoczales transfer danych w roamingu...." Wszystko niby ok, ale ten sms przychodzi prawie zawsze w godzinach między 23 a 4 w nocy!  To jakiś skandal, żeby budzić mnie taką pierdołą. Czy da się to jakoś wyłączyć, czy zostaje tylko wyciszać telefon? Czy nękanie mnie smsami po nocach jest zgodne z prawem"

 

Nękające smsy od operatora (2018-04-09 13:39)

Włącz usługę "blokada transferu danych w roamingu"  na swoim koncie w Nju, poza wyłączeniem transferu w telefonie

 

Nękające smsy od operatora (2018-04-09 23:24)

To nie jest dobre rozwiązanie, bo co jakiś czas jednak korzystam z danych więc usługa ta jest mi potrzebna, jednak te smsy przychodzą bez względu na to czy danego dnia korzystałem z transferu czy też nie. 

 

Nękające smsy od operatora (2018-04-10 00:16)

to jest odpowiedź na post:

To nie jest dobre rozwiązanie, bo co jakiś czas jednak korzystam z danych więc usługa ta jest mi potrzebna, jednak te smsy przychodzą bez względu na to czy danego dnia korzystałem z transferu czy też nie. 




To zgłoś sprawę do pionu techniki przez formularz kontaktowy. Podaj przykłady takich zdarzeń z  ostatnich 24 godzin w celu weryfikacji.

 

Nękające smsy od operatora (2018-04-10 11:40)

Ok, dziękuję, tak zrobię

 

Nękające smsy od operatora (2018-04-24 08:18)

Niestety, tak jak myślałem. Na formluarz brak jakiejkolwiek reakcji. Smsy nadal przychodzą w nocy.

 

Nękające smsy od operatora (2018-05-02 07:37)

Jeśli masz smartfona, można wgrać aplikację np. Sound Profile, w której  można skonfigurować automatyczne wyciszanie powiadomień w określonych godzinach. Bodaj od Androida 5 wzwyż funkcja jest także dostępna w systemie, aczkolwiek aplikacja ma znacznie bogatsze możliwości.
Wiem, że to tylko obejście problemu, ale czasem trzeba sobie radzić samemu...

 

Nękające smsy od operatora (2018-09-13 21:41)

to jest odpowiedź na post:

Przebywam poza granicami Polski, mam wyłączoną transmisję danych i faktycznie nie pobiera nic z konta, ale mimo to codziennie otrzymuję smsa od operatora o treści "Rozpoczales transfer danych w roamingu...." Wszystko niby ok, ale ten sms przychodzi prawie zawsze w godzinach między 23 a 4 w nocy!  To jakiś skandal, żeby budzić mnie taką pierdołą. Czy da się to jakoś wyłączyć, czy zostaje tylko wyciszać telefon? Czy nękanie mnie smsami po nocach jest zgodne z prawem"

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1536867702419

odpowiedź

Nękające smsy od operatora | sanchez (09.04.2018, 09:50)

Przebywam poza granicami Polski, mam wyłączoną transmisję danych i faktycznie nie pobiera nic z konta, ale mimo to codziennie otrzymuję smsa od operatora o treści "Rozpoczales transfer danych w roamingu...." Wszystko niby ok, ale ten sms przychodzi prawie zawsze w godzinach między 23 a 4 w nocy!  To jakiś skandal, żeby budzić mnie taką pierdołą. Czy da się to jakoś wyłączyć, czy zostaje tylko wyciszać telefon? Czy nękanie mnie smsami po nocach jest zgodne z prawem"
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników