forumnju na kartęusługiNie działa mi dodatkowy pakiet 9GB internetu

Nie działa mi dodatkowy pakiet 9GB internetu

 

Nie działa mi dodatkowy pakiet 9GB internetu (2018-03-26 18:36)

Internet w telefonie działa bardzo wolno, po zalogowaniu pokazuje, że zostało 0,05MB internetu. Nie mogę włączyć pakietu dodatkowego, dostaję informację, że będzie to możliwe po wykorzystaniu darmowego internetu. Wartość 0,05 MB utrzymuje się już od kilku dni i nie spada. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

 

Nie działa mi dodatkowy pakiet 9GB internetu (2018-03-26 18:58)

Wyślij zgłoszenie przez formularz kontaktowy, dostępny po zalogowaniu na koncie nju mobile.

 

Nie działa mi dodatkowy pakiet 9GB internetu (2018-09-17 11:03)

to jest odpowiedź na post:

Internet w telefonie działa bardzo wolno, po zalogowaniu pokazuje, że zostało 0,05MB internetu. Nie mogę włączyć pakietu dodatkowego, dostaję informację, że będzie to możliwe po wykorzystaniu darmowego internetu. Wartość 0,05 MB utrzymuje się już od kilku dni i nie spada. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1537175013548

odpowiedź

Nie działa mi dodatkowy pakiet 9GB internetu | baksz (26.03.2018, 18:36)

Internet w telefonie działa bardzo wolno, po zalogowaniu pokazuje, że zostało 0,05MB internetu. Nie mogę włączyć pakietu dodatkowego, dostaję informację, że będzie to możliwe po wykorzystaniu darmowego internetu. Wartość 0,05 MB utrzymuje się już od kilku dni i nie spada. Co mogę zrobić w tej sytuacji?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników