forumnju z rachunkiemofertanekające telefony z numeru 123956015

nekające telefony z numeru 123956015

 

nekające telefony z numeru 123956015 (2018-05-16 17:27)

to jest odpowiedź na post:

od paru dni neka mnie połączenie z numeru   123956015 polączenie z krakowa gdy się odbiera odrazu się rozłącza gdy się chce zadzwonić nie można wykonać połączenia. Dodałem numer do blokowanych jednak i tak przychodzi mi sms że się dobijał.
a teraz najciekawsze w ramach abonamentu mam dwa numery w njiumobile jeden numer jest w telefonie " w razie W" numer ten w ogole nie przechodził w żadnych zamówieniach nie było dzwonione na żadne usługi nie ma możliwości aby gdzieś wyszedł i został sprzedany.....tylko nju mobile miało dostęp do niego...






Ja mam trzy numery i dziwne, że ten ktoś w tym samym czasie dzwoni właśnie na te trzy numery

 

nekające telefony z numeru 123956015 (2018-06-21 11:01)

Tak potwierdzam, też mam  ten problem. Moi rodzice identycznie. Wcześniej u innego operatora nie mieli takiego problemu. Kiedy przeniosłem ich numery do nju zaczęły się nękające telefony z zaproszeniami na promocje. Albo operator sprzedał albo ktoś im wykradł lub pracownicy mający dostęp do numerów postanowili dorobić. Za 1 numer z danymi można dostać 1-1,5 zł na czarnym rynku więc mieliby motyw. Sądzę, że jest coś na rzeczy bo moi znajomi i rodzina w innych sieciach nie mają tego problemu. Mam nawet internet w nju, który był od zawsze w nju i nigdzie ani nikomu go nie podawałem a na niego też dzwonią. Trzeba zawiadomić UODO - niech powęszą i zobaczymy co dalej.

~lookie

 

nekające telefony z numeru 123956015 (2018-06-21 13:10)

Coś z tym trzeba zrobić mam to samo, ktoś powinien za to odpowiadać

~gość1529579424479

 

nekające telefony z numeru 123956015 (2018-06-21 13:17)

to jest odpowiedź na post:

Tak potwierdzam, też mam  ten problem. Moi rodzice identycznie. Wcześniej u innego operatora nie mieli takiego problemu. Kiedy przeniosłem ich numery do nju zaczęły się nękające telefony z zaproszeniami na promocje. Albo operator sprzedał albo ktoś im wykradł lub pracownicy mający dostęp do numerów postanowili dorobić. Za 1 numer z danymi można dostać 1-1,5 zł na czarnym rynku więc mieliby motyw. Sądzę, że jest coś na rzeczy bo moi znajomi i rodzina w innych sieciach nie mają tego problemu. Mam nawet internet w nju, który był od zawsze w nju i nigdzie ani nikomu go nie podawałem a na niego też dzwonią. Trzeba zawiadomić UODO - niech powęszą i zobaczymy co dalej.




Super.  Pisz i jak już dostaniesz odpowiedź z UODO to zamieść na forum, miałem  ten sam problem z numerem z t-mobile, a wcześniej virgin i zastanawiam się skąd mieli mój numer, skoro zgód żadnych zgód na kontakty nie wyrażałem. W nju póki co nikt nie dzwoni.

~gość1254667778799

 

nekające telefony z numeru 123956015 (2018-07-04 20:15)

Mam kartę SIM z numerem tylko do internetu i na ten numer też dostaje flocie telefony

~jack

odpowiedź

nekające telefony z numeru 123956015 | ~mateusz (21.03.2018, 12:47)

od paru dni neka mnie połączenie z numeru   123956015 polączenie z krakowa gdy się odbiera odrazu się rozłącza gdy się chce zadzwonić nie można wykonać połączenia. Dodałem numer do blokowanych jednak i tak przychodzi mi sms że się dobijał.
a teraz najciekawsze w ramach abonamentu mam dwa numery w njiumobile jeden numer jest w telefonie " w razie W" numer ten w ogole nie przechodził w żadnych zamówieniach nie było dzwonione na żadne usługi nie ma możliwości aby gdzieś wyszedł i został sprzedany.....tylko nju mobile miało dostęp do niego...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników