forumnju z rachunkiemofertaZ karty an rachunek

Z karty an rachunek

 

Z karty an rachunek (2018-03-11 18:47)

Witam


Jestem w Nju od samego początku. Za lojalność mam 40 GB internetu. 
Jeśli przejdę teraz na Nju z rachunkiem to stracę ten przywilej i będę miał tylko 10 GB ?

 

Z karty an rachunek (2018-03-11 23:13)

Zgodnie z regulaminem staz w ty przydadku liczy sie od początu ??

 

Z karty an rachunek (2018-03-11 23:24)

to jest odpowiedź na post:

Witam


Jestem w Nju od samego początku. Za lojalność mam 40 GB internetu. 
Jeśli przejdę teraz na Nju z rachunkiem to stracę ten przywilej i będę miał tylko 10 GB ?




40? A można wiedzieć, z jakiej usługi na kartę korzystasz, skoro we Wszystko za nie więcej niż 29 jest 10 GB, a zakładając staż 2 lata i więcej może być potrojony, czyli maksymalnie 30 GB ? Zgodnie z regulaminem staż przepada, jednak w praktyce, aby zachęcić do zmiany na ofertę nju z rachunkiem jest on przywracany. Prześlij zgłoszenie w tej sprawie do bok przez formularz kontaktowy.

 

Z karty an rachunek (2018-03-13 09:22)

Rzeczywiście miałem 30 GB. Napisałem do BOK i odpowiedzieli żebym wypchnął się sianem jak przejdę na abonament to jestem traktowany jako nowy klient. Bycie lojalnym jakiejś marce nie ma sensu porostu trzeba ciagle migrować szukając dobrych ofert. Z T-Mobile miałem dokładnie to samo. 

~gość1520929341765

 

Z karty an rachunek (2018-03-13 10:24)

to jest odpowiedź na post:

Rzeczywiście miałem 30 GB. Napisałem do BOK i odpowiedzieli żebym wypchnął się sianem jak przejdę na abonament to jestem traktowany jako nowy klient. Bycie lojalnym jakiejś marce nie ma sensu porostu trzeba ciagle migrować szukając dobrych ofert. Z T-Mobile miałem dokładnie to samo. 



tak zawsze było i będzie, nie wiem na co liczyłeś.

~konto_goscinne

odpowiedź

Z karty an rachunek | gość1520790454330 (11.03.2018, 18:47)

Witam


Jestem w Nju od samego początku. Za lojalność mam 40 GB internetu. 
Jeśli przejdę teraz na Nju z rachunkiem to stracę ten przywilej i będę miał tylko 10 GB ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 0 zalogowanych użytkowników