forumnju z rachunkiemusługiKonfiguracja internetu redmi 4x

Konfiguracja internetu redmi 4x

 

Konfiguracja internetu redmi 4x (2018-03-22 15:55)

Nie mogę skonfigurować internetu i mms w telefonie xioami redmi 4x, postępuję wg schematu na stronie nju ale system w telefonie żąda więcej informacji, np wpisz min3 znaki w MCC albo min 2 znaki w MNC. Poza tym dalsze punkty się nie zgadzają z tym co mam w telefonie

 

Konfiguracja internetu redmi 4x (2018-03-22 18:58)

Spróbuj MMC 260 i MNC 03.
Albo wyślij sobie SMS z automatyczną konfiguracją

 

Konfiguracja internetu redmi 4x (2018-04-06 12:52)

Udało się skonfigurować internet bo ja mam podobny problem z Xiaomi MiA1,  ustawiam wedlug tego co podają i pobieranie tylko 1 Mb/s

~tomiangelo

 

Konfiguracja internetu redmi 4x (2018-04-06 15:04)

to jest odpowiedź na post:

Udało się skonfigurować internet bo ja mam podobny problem z Xiaomi MiA1,  ustawiam wedlug tego co podają i pobieranie tylko 1 Mb/s

To nie konfiguracja,  upewnij się co masz w ustawieniach  sieci -  2G, 3G czy LTE?

Sprawdź też  przy innym przekaźniku. Oczywiście, testuj zawsze w ten sam sposób, np. na stronie www.predkosc.pl

[edytowane przez jacp11 o 07:24 w dniu 2018-05-22]
 

Konfiguracja internetu redmi 4x (2018-05-22 06:49)

to jest odpowiedź na post:

To nie konfiguracja,  upewnij się co masz w ustawieniach  sieci -  2G, 3G czy LTE?
Sprawdź też  przy innym przekaźniku (oczywiście, testuj zawsze w ten sam sposób, np. na stronie www.predkosc.pl ).

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~fak

odpowiedź

Konfiguracja internetu redmi 4x | kajko (22.03.2018, 15:55)

Nie mogę skonfigurować internetu i mms w telefonie xioami redmi 4x, postępuję wg schematu na stronie nju ale system w telefonie żąda więcej informacji, np wpisz min3 znaki w MCC albo min 2 znaki w MNC. Poza tym dalsze punkty się nie zgadzają z tym co mam w telefonie
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

44 gości i 1 zalogowanych użytkowników