forumnju z rachunkiemofertaNju internet mobilny im dłużej tym lepiej

Nju internet mobilny im dłużej tym lepiej

 

Nju internet mobilny im dłużej tym lepiej (2018-03-20 14:19)

Posiadam ofertę internet mobilny w Nju mobile. Od razu po otrzymaniu aktywacji numeru włączyłem usługę im dłużej tym lepiej.
dostałem już 6 fakturę, a więc ilość mojego internetu powinna się podwoić, a tak nie jest.
Nie mam możliwości wysłania sms, aby sprawdzić ile jeszcze muszę czekać ponieważ karta znajduje się w routerze mobilnym. Za pierwszy okres rozliczeniowy zapłaciłem 5.80zł. czy to oznacza że musze przezczekać cały kolejny okres rozliczeniowy, czy staż zwiększy się w trakcie tego okresu?


Regulamin na stronie internetowej obowiązuje od 2017.12 a ja włączałem usługę wcześniej i wydaje mi się że nie było tam napisane o pełnych okresach rozliczeniowych

 

Nju internet mobilny im dłużej tym lepiej (2018-03-20 19:24)

Nie jestem w 100% pewien ale chyba, tak jak piszesz, muszą być pełne cykle. Zadzwoń ew do BOA i się dowiesz dokładnie. 

 

Nju internet mobilny im dłużej tym lepiej (2018-03-21 14:14)

Na 100 procent po pełnych 6 okresach rozliczeniowych nastąpi podwojenie pakietu. Informacja ta znajduje się w poprzednim regulaminie usługi, który jest na stronie: regulaminy i cenniki, szukaj w archiwum.

[edytowane przez pilotka o 14:19 w dniu 2018-03-21]
 

Nju internet mobilny im dłużej tym lepiej (2018-03-22 13:17)

W moim przypadku pierwsza niepełna faktura była w styczniu(15.01), podwojenie GB nastąpiło od lipca (16.07). Czyli po 6 pełnych cyklach.

odpowiedź

Nju internet mobilny im dłużej tym lepiej | gibki (20.03.2018, 14:19)

Posiadam ofertę internet mobilny w Nju mobile. Od razu po otrzymaniu aktywacji numeru włączyłem usługę im dłużej tym lepiej.
dostałem już 6 fakturę, a więc ilość mojego internetu powinna się podwoić, a tak nie jest.
Nie mam możliwości wysłania sms, aby sprawdzić ile jeszcze muszę czekać ponieważ karta znajduje się w routerze mobilnym. Za pierwszy okres rozliczeniowy zapłaciłem 5.80zł. czy to oznacza że musze przezczekać cały kolejny okres rozliczeniowy, czy staż zwiększy się w trakcie tego okresu?


Regulamin na stronie internetowej obowiązuje od 2017.12 a ja włączałem usługę wcześniej i wydaje mi się że nie było tam napisane o pełnych okresach rozliczeniowych
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 1 zalogowanych użytkowników