forumnju z rachunkiemofertaczy to prawda że taciće zasięg według "Rzeczpospolitej" rozwód częstotliwości z T-mobile ????

czy to prawda że taciće zasięg według "Rzeczpospolitej" rozwód częstotliwości z T-mobile ????

 

czy to prawda że taciće zasięg według "Rzeczpospolitej" rozwód częstotliwości z T-mobile ???? (2018-03-19 11:26)

Czy to prawda że stracicie obecny zasięg według gazety " Rzeczypospolitej" rozdzielacie pasma z T-mobile to tak na prosty rozum pojawią się miejsca " chyba duuuużo" gdzie stracicie zasięg ?????
NetWorks! - rozwód Orange i T-Mobile

~krisss

 

czy to prawda że taciće zasięg według "Rzeczpospolitej" rozwód częstotliwości z T-mobile ???? (2018-03-19 14:08)

Więcej: https://www.telko.in/wspolnicy-networks-zwiekszaja-pasmo-przeznaczone-dla-lte

[edytowane przez jacp11 o 14:11 w dniu 2018-03-19]
 

czy to prawda że taciće zasięg według "Rzeczpospolitej" rozwód częstotliwości z T-mobile ???? (2018-03-24 22:37)

Przepraszam, ale jestem tu pierwszy raz. Nie wiem jak tu się poruszać. Mam pytanie : Zdecydowałem się na nju z rachunkiem i czy za połączenia konferencyjne zwykle nie wideo tylko voice będę coś jeszcze ekstra płacić czy to wchodzi w limit wszystko za 39 złotych? 


Dzięki za odpowiedź 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

czy to prawda że taciće zasięg według "Rzeczpospolitej" rozwód częstotliwości z T-mobile ???? (2018-03-25 13:02)

Regulamin usługi nie określa, że połączenia konferencyjne nie wchodzą do limitu, stąd powinny być liczone. 

[edytowane przez pilotka o 13:03 w dniu 2018-03-25]

odpowiedź

czy to prawda że taciće zasięg według " | Rzeczpospolitej" ( rozwód częstotliwości z T-mobile ????)

Czy to prawda że stracicie obecny zasięg według gazety " Rzeczypospolitej" rozdzielacie pasma z T-mobile to tak na prosty rozum pojawią się miejsca " chyba duuuużo" gdzie stracicie zasięg ?????
NetWorks! - rozwód Orange i T-Mobile
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników