forumnju na kartęusługiPrzy próbie dzwonienia na pewne numery, połączenie jest zrywane po pierwszym sygnale i telefon wybiera numer ponownie

Przy próbie dzwonienia na pewne numery, połączenie jest zrywane po pierwszym sygnale i telefon wybiera numer ponownie

 

Przy próbie dzwonienia na pewne numery, połączenie jest zrywane po pierwszym sygnale i telefon wybiera numer ponownie (2018-02-28 12:35)

Napisałem tutaj na "pewne" bo nie ma na to regułty. Mogą to być numery z książki tel lub nieznane. Np nie mogę się dodzwonić na info zusu 22 560 16 00. Wybieram numer, słyszę pierwszy sygnał który jest urwany i stan połaczenia zmienia się na rozłączone po czym numer wybiera się ponownie. Nie wiem o co chodzi z tym ponownym wybieraniem, zapewne ustawienia telefonu - ale dlaczego połączenie jest zrywane? Piszę na forum NJU mobile bo zmieniłem nie dawno sieć na NJU i wcześniej nie miałem takiego problemu, zachowwanie jest dla mnie zupełnie nowe. Telefon używam od dłuższego czasu ten sam Samsung Galaxy S5.
Jaka może być przyczyna tego urywania połączeń?

~antoniosssss

 

Przy próbie dzwonienia na pewne numery, połączenie jest zrywane po pierwszym sygnale i telefon wybiera numer ponownie (2018-02-28 20:19)

Na początek wykonaj test krzyżowy, tzn.przełóż kartę SIM do innego telefonu i sprawdź czy problem nadal występuje.

 

Przy próbie dzwonienia na pewne numery, połączenie jest zrywane po pierwszym sygnale i telefon wybiera numer ponownie (2018-05-17 20:19)

Mam podobnie na drugim numerze nju-dodatkowy - inny telefon więc to chyba dyskwalifikuje wine aparatu.

~antoniosssss

odpowiedź

Przy próbie dzwonienia na pewne numery, połączenie jest zrywane po pierwszym sygnale i telefon wybiera numer ponownie | ~antoniosssss (28.02.2018, 12:35)

Napisałem tutaj na "pewne" bo nie ma na to regułty. Mogą to być numery z książki tel lub nieznane. Np nie mogę się dodzwonić na info zusu 22 560 16 00. Wybieram numer, słyszę pierwszy sygnał który jest urwany i stan połaczenia zmienia się na rozłączone po czym numer wybiera się ponownie. Nie wiem o co chodzi z tym ponownym wybieraniem, zapewne ustawienia telefonu - ale dlaczego połączenie jest zrywane? Piszę na forum NJU mobile bo zmieniłem nie dawno sieć na NJU i wcześniej nie miałem takiego problemu, zachowwanie jest dla mnie zupełnie nowe. Telefon używam od dłuższego czasu ten sam Samsung Galaxy S5.
Jaka może być przyczyna tego urywania połączeń?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 1 zalogowanych użytkowników