Internet problemy

 

Internet problemy (2018-02-18 21:00)

Co jakiś czas zdarza się że przestaje mi działać transmisja danych mimo że jest włączona.  Pokazuje że spada prędkość i jest na "0" mimo tego że nie przekroczylem limitu internetu. Po chwili znów wskakuje transmisja i znowu spada do zera. Jest to irytujące bo dzieje się to w sytuacjach kiedy najbardziej go potrzebuje. Tez macie takie problemy? Nie wiem czy to kwestia telefonu czy problem tkwi u operatora

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kkkk1

 

Internet problemy (2018-02-18 23:44)

Tez macie takie problemy? Nie wiem czy to kwestia telefonu czy problem tkwi u operatora
Przełóż kartę i sprawdź

 

Internet problemy (2019-04-29 20:19)

maaam to samo, a ci cali "eksperci" nie chcą pomoc i tlumacza , ze zrobic test kryzozowy, jakby to rozwiazac mialo problemy... a ja mam nowy dopiero co kupiony telefon..........

~jaa1111

odpowiedź

Internet problemy | ~kkkk1 (18.02.2018, 21:00)

Co jakiś czas zdarza się że przestaje mi działać transmisja danych mimo że jest włączona.  Pokazuje że spada prędkość i jest na "0" mimo tego że nie przekroczylem limitu internetu. Po chwili znów wskakuje transmisja i znowu spada do zera. Jest to irytujące bo dzieje się to w sytuacjach kiedy najbardziej go potrzebuje. Tez macie takie problemy? Nie wiem czy to kwestia telefonu czy problem tkwi u operatora
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 1 zalogowanych użytkowników