forumnju z rachunkiemusługiZmiana usługi bez mojej wiedzy

Zmiana usługi bez mojej wiedzy

 

Zmiana usługi bez mojej wiedzy (2018-02-17 13:42)

Witam, miałem rachunek w planie nju buzz, który zmieniono mi na podstawowy a także zmieniono mi usługę wszystko za 39zł (czy jakoś tak) i dodatkowy numer za 9zł na wszystko komórkowe za 29zł. Może mi ktoś powiedzieć jakim prawem i czy to jest zgodne z prawem? Dodam, że nie zostałem poinformowany o planowanym zakończeniu nju buzz. Mam stałe zlecenie opłaty na kwotę której nigdy nie przekraczałem aż do dziś. Miał ktoś podobną sytuację?

 

Zmiana usługi bez mojej wiedzy (2018-02-17 14:37)

Jeżeli chodzi o zmianę  z nju buzz na podstawowy to była zmiana czysto kosmetyczna, nic się nie zmieniło poza nazwą, więc to nie ma żadnego wpływu na usługi czy sposób naliczania opłat. Informacja o zmianie jest na stronie nju mobile: https://www.njumobile.pl/obsluga/komunikaty,zmiana_nazwy_nju_buzz


Nju nie zmienia usługi, jeżeli klient nie złoży takiej dyspozycji, tym bardziej na usługę archiwalną, ponieważ usługa "Wszystko komórkowe za 29.00 zł" została wycofana z oferty i zastąpiona korzystniejszą "Wszystko nie więcej niż 29.00 zł". Jeżeli nie dokonywałeś zmiany złóż reklamację przez formularz kontaktowy po zalogowaniu na koncie nju mobile celem wyjaśnienia sprawy.

[edytowane przez pilotka o 14:39 w dniu 2018-02-17]

odpowiedź

Zmiana usługi bez mojej wiedzy | hetman85 (17.02.2018, 13:42)

Witam, miałem rachunek w planie nju buzz, który zmieniono mi na podstawowy a także zmieniono mi usługę wszystko za 39zł (czy jakoś tak) i dodatkowy numer za 9zł na wszystko komórkowe za 29zł. Może mi ktoś powiedzieć jakim prawem i czy to jest zgodne z prawem? Dodam, że nie zostałem poinformowany o planowanym zakończeniu nju buzz. Mam stałe zlecenie opłaty na kwotę której nigdy nie przekraczałem aż do dziś. Miał ktoś podobną sytuację?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników