forumnju z rachunkiemusługipołączenia oczekujące - nie działa

połączenia oczekujące - nie działa

połączenia oczekujące - nie działa (2018-02-17 11:23)

Witam. Chciałem włączyć połączenia oczekujące. Doczytałem się, że: 

'Usługę wyłączysz:<ul ><li >przez swoje konto na njumobile.pl w zakładce "usługi" (bezpłatnie) lub</li><li >wprowadzając w telefonie kod <strong>#</strong><strong>43#</strong> i zatwierdzając przyciskiem połączenia'</li></ul>

Niestety, gdy zaloguje się na swoje konto, wchodzę w usługi - nie ma tam opcji połączeń oczekujących. 
W momencie, gdy próbuję aktywować połączenia kodem, pojawia się komunikat na telefonie 'usługa włączona'. Mimo to, połączenia oczekujące nie działają. 

Co z tym fantem zrobić? 

połączenia oczekujące - nie działa (2018-02-17 14:07)

Usługa działa tylko w nju z rachunkiem. Nie masz czasem włączonej usługi przekierowania?

połączenia oczekujące - nie działa (2018-02-19 14:03)

to jest odpowiedź na post:

Usługa działa tylko w nju z rachunkiem. Nie masz czasem włączonej usługi przekierowania?

Mam wyłączone przekierowania, wyłączyłem je również kodem. Niestety problem jest dalej..

odpowiedź

połączenia oczekujące - nie działa | trynio (17.02.2018, 11:23)

Witam. Chciałem włączyć połączenia oczekujące. Doczytałem się, że: 

'Usługę wyłączysz:<ul ><li >przez swoje konto na njumobile.pl w zakładce "usługi" (bezpłatnie) lub</li><li >wprowadzając w telefonie kod <strong>#</strong><strong>43#</strong> i zatwierdzając przyciskiem połączenia'</li></ul>

Niestety, gdy zaloguje się na swoje konto, wchodzę w usługi - nie ma tam opcji połączeń oczekujących. 
W momencie, gdy próbuję aktywować połączenia kodem, pojawia się komunikat na telefonie 'usługa włączona'. Mimo to, połączenia oczekujące nie działają. 

Co z tym fantem zrobić? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

204 gości i 2 zalogowanych użytkowników