forumnju z rachunkiemusługinju do 29 zł + nju dodatkowy

nju do 29 zł + nju dodatkowy

 

nju do 29 zł + nju dodatkowy (2018-02-09 19:18)

Witam, mam nju z usługą nie więcej niż 29 zł a od 9 stycznia nju dodatkowy. Rachunek powinien wynieść 38 zł, limit internetu niewykorzystany a dostałem rachunek 46 zł. Ktoś może wyjaśnić jak to możliwe ?

 

nju do 29 zł + nju dodatkowy (2018-02-13 00:51)

Tak. Na pierwszej fakturze za dodatkowy naliczane są dwie opłaty:wyrównanie od momentu aktywacji numeru do końca okresu rozliczeniowego + przedpłata 9.00 zł za kolejny miesiąc.

 

nju do 29 zł + nju dodatkowy (2018-02-17 19:42)

to jest odpowiedź na post:

Tak. Na pierwszej fakturze za dodatkowy naliczane są dwie opłaty:wyrównanie od momentu aktywacji numeru do końca okresu rozliczeniowego + przedpłata 9.00 zł za kolejny miesiąc.




witaj w Polsce gdzie wlasnie sa niedomowienia, niedopowiedzenia, dodatkoweg regulaminy pisane druczkiem itd. bo tu sie nie da jano prosto i logicznie jak w normalnych krajach.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

nju do 29 zł + nju dodatkowy (2018-02-19 10:21)

Zmiana z pakietu 19pln na 29pln po dołączeniu dodatkowego numeru trwająca miesiąc to jakaś kpina - owinna być wykonywana błyskawicznie, albo przynajmniej od momentu wejścia nowego okresu rozliczeniowego w życie. W chwili obecnej jest miesiąc poślizgu, więc jeżeli ktoś miał wcześniej taki układ, to będzie miał niestety rachunek wyższy niż zakładane 38 pln po dołączeniu drugiego numeru.

 

nju do 29 zł + nju dodatkowy (2018-02-19 18:40)

Zmiana wchodzi z billem. Chyba że ostatnio zmienił Ci się okres rozliczeniowy, wtedy będzie przesunięcie na kolejny okres.  Złóż wówczas reklamację, ponieważ jest to błąd.

Jeżeli chodzi o proporcjonalne rozliczenie dodatkowego na pierwszej fakturze, regulamin jednoznacznie to określa, nie jest to napisane druczkiem, jak sugeruje użytkownik wyżej: 


1.8 Opłata za pierwszy okres rozliczeniowy Numeru Dodatkowego, w przypadku niepełnego okresu będzie proporcjonalnie pomniejszona dla Abonenta. 

[edytowane przez pilotka o 20:46 w dniu 2018-02-19]
 

nju do 29 zł + nju dodatkowy (2018-02-28 16:06)

Witam. My mamy też taką usługę, od paru miesięcy pisząc w reklamacji dwa razy nikt nie wyjaśnił nam skąt kwota  z 39 zł zrobiła się 48zł i w tym miesiącu też taka suma.

 

nju do 29 zł + nju dodatkowy (2018-02-28 20:21)

A co jest zatem w odpowiedziach na te reklamacje? Nie masz czasem włączonej poprzedniej wersji usługi, czyli Wszystko komórkowe za 29.00 zł, gdzie dodatkowo jest 10.00 zł naliczane za połączenia na numery stacjonarne?

[edytowane przez pilotka o 20:33 w dniu 2018-02-28]
 

nju do 29 zł + nju dodatkowy (2018-03-01 17:33)

Ja mam taką samą ofertę jakPan i prze kilka miesięcy mam rachunki ok 70 zł gdzie za internet dodatkowo mam naliczane ok 22 zł co miesiąc i nie mam pojęcia skąd i za co bo pakietu 25 GB nie przekaraczam na internet .Dziś dzwoniłam do biura i Pan starall misię to wyjaśnić ale i tak nie rozumiem Go .Wg mnie nie powinna

Mi tego doliczać .Nic płacz i płać

 

nju do 29 zł + nju dodatkowy (2018-03-01 19:26)

to jest odpowiedź na post:

Ja mam taką samą ofertę jakPan i prze kilka miesięcy mam rachunki ok 70 zł gdzie za internet dodatkowo mam naliczane ok 22 zł co miesiąc i nie mam pojęcia skąd i za co bo pakietu 25 GB nie przekaraczam na internet .Dziś dzwoniłam do biura i Pan starall misię to wyjaśnić ale i tak nie rozumiem Go .Wg mnie nie powinna

Mi tego doliczać .Nic płacz i płać




Powinno, do kwoty 29.00 zł są naliczane opłaty zgodnie z Cennikiem. Dopiero jak limit 29.00 zł zostanie osiągnięty otrzymujesz 25 GB i połączenia są rozliczane z tego pakietu. Tutaj jest regulamin usługi: https://www.njumobile.pl/b/Regulamin_usługi_Wszystko_nie_więcej_niż_29_zł_w_ofercie_nju_z_rachun.pdf
Proszę sprawdzić rachunek szczegółowy: czy nie ma połączeń na numery zagraniczne i SMS-ów premium. 

odpowiedź

nju do 29 zł + nju dodatkowy | pilotka (28.02.2018, 20:21)

A co jest zatem w odpowiedziach na te reklamacje? Nie masz czasem włączonej poprzedniej wersji usługi, czyli Wszystko komórkowe za 29.00 zł, gdzie dodatkowo jest 10.00 zł naliczane za połączenia na numery stacjonarne?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 1 zalogowanych użytkowników