forumnju z rachunkiemusługinju do 29 zł + nju dodatkowy

nju do 29 zł + nju dodatkowy

 

nju do 29 zł + nju dodatkowy (2018-02-09 19:18)

Witam, mam nju z usługą nie więcej niż 29 zł a od 9 stycznia nju dodatkowy. Rachunek powinien wynieść 38 zł, limit internetu niewykorzystany a dostałem rachunek 46 zł. Ktoś może wyjaśnić jak to możliwe ?

 

nju do 29 zł + nju dodatkowy (2018-02-13 00:51)

Tak. Na pierwszej fakturze za dodatkowy naliczane są dwie opłaty:wyrównanie od momentu aktywacji numeru do końca okresu rozliczeniowego + przedpłata 9.00 zł za kolejny miesiąc.

 

nju do 29 zł + nju dodatkowy (2018-02-17 19:42)

to jest odpowiedź na post:

Tak. Na pierwszej fakturze za dodatkowy naliczane są dwie opłaty:wyrównanie od momentu aktywacji numeru do końca okresu rozliczeniowego + przedpłata 9.00 zł za kolejny miesiąc.




witaj w Polsce gdzie wlasnie sa niedomowienia, niedopowiedzenia, dodatkoweg regulaminy pisane druczkiem itd. bo tu sie nie da jano prosto i logicznie jak w normalnych krajach.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

nju do 29 zł + nju dodatkowy (2018-02-19 10:21)

Zmiana z pakietu 19pln na 29pln po dołączeniu dodatkowego numeru trwająca miesiąc to jakaś kpina - owinna być wykonywana błyskawicznie, albo przynajmniej od momentu wejścia nowego okresu rozliczeniowego w życie. W chwili obecnej jest miesiąc poślizgu, więc jeżeli ktoś miał wcześniej taki układ, to będzie miał niestety rachunek wyższy niż zakładane 38 pln po dołączeniu drugiego numeru.

 

nju do 29 zł + nju dodatkowy (2018-02-19 18:40)

Zmiana wchodzi z billem. Chyba że ostatnio zmienił Ci się okres rozliczeniowy, wtedy będzie przesunięcie na kolejny okres.  Złóż wówczas reklamację, ponieważ jest to błąd.

Jeżeli chodzi o proporcjonalne rozliczenie dodatkowego na pierwszej fakturze, regulamin jednoznacznie to określa, nie jest to napisane druczkiem, jak sugeruje użytkownik wyżej: 


1.8 Opłata za pierwszy okres rozliczeniowy Numeru Dodatkowego, w przypadku niepełnego okresu będzie proporcjonalnie pomniejszona dla Abonenta. 

[edytowane przez pilotka o 20:46 w dniu 2018-02-19]
 

nju do 29 zł + nju dodatkowy (2018-02-28 16:06)

Witam. My mamy też taką usługę, od paru miesięcy pisząc w reklamacji dwa razy nikt nie wyjaśnił nam skąt kwota  z 39 zł zrobiła się 48zł i w tym miesiącu też taka suma.

 

nju do 29 zł + nju dodatkowy (2018-02-28 20:21)

A co jest zatem w odpowiedziach na te reklamacje? Nie masz czasem włączonej poprzedniej wersji usługi, czyli Wszystko komórkowe za 29.00 zł, gdzie dodatkowo jest 10.00 zł naliczane za połączenia na numery stacjonarne?

[edytowane przez pilotka o 20:33 w dniu 2018-02-28]
 

nju do 29 zł + nju dodatkowy (2018-03-01 17:33)

Ja mam taką samą ofertę jakPan i prze kilka miesięcy mam rachunki ok 70 zł gdzie za internet dodatkowo mam naliczane ok 22 zł co miesiąc i nie mam pojęcia skąd i za co bo pakietu 25 GB nie przekaraczam na internet .Dziś dzwoniłam do biura i Pan starall misię to wyjaśnić ale i tak nie rozumiem Go .Wg mnie nie powinna

Mi tego doliczać .Nic płacz i płać

 

nju do 29 zł + nju dodatkowy (2018-03-01 19:26)

to jest odpowiedź na post:

Ja mam taką samą ofertę jakPan i prze kilka miesięcy mam rachunki ok 70 zł gdzie za internet dodatkowo mam naliczane ok 22 zł co miesiąc i nie mam pojęcia skąd i za co bo pakietu 25 GB nie przekaraczam na internet .Dziś dzwoniłam do biura i Pan starall misię to wyjaśnić ale i tak nie rozumiem Go .Wg mnie nie powinna

Mi tego doliczać .Nic płacz i płać




Powinno, do kwoty 29.00 zł są naliczane opłaty zgodnie z Cennikiem. Dopiero jak limit 29.00 zł zostanie osiągnięty otrzymujesz 25 GB i połączenia są rozliczane z tego pakietu. Tutaj jest regulamin usługi: https://www.njumobile.pl/b/Regulamin_usługi_Wszystko_nie_więcej_niż_29_zł_w_ofercie_nju_z_rachun.pdf
Proszę sprawdzić rachunek szczegółowy: czy nie ma połączeń na numery zagraniczne i SMS-ów premium. 

odpowiedź

nju do 29 zł + nju dodatkowy | tepakprostak (17.02.2018, 19:42)




witaj w Polsce gdzie wlasnie sa niedomowienia, niedopowiedzenia, dodatkoweg regulaminy pisane druczkiem itd. bo tu sie nie da jano prosto i logicznie jak w normalnych krajach.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 1 zalogowanych użytkowników