forumnju z rachunkiemusługiNju internetowy, kilka pytań

Nju internetowy, kilka pytań

 

Nju internetowy, kilka pytań (2018-01-31 22:46)

Mam pytania dotyczące oferty 40 giga za 29 złoty
- Na ile wam czasu wam wystarcza 40 giga i czy to prawda, ze transfer sam tajemniczo znika
- Czy konto zasila się doładowaniami czy w w formie wpłaty/przelew
- Jeżeli zasile konto to czy transfer włącza się sam czy trzeba go włączyć kodem
-Ile czekam na włączenie transferu po dostarczeniu karty nju internetowy

~kon1p

 

Nju internetowy, kilka pytań (2018-02-01 00:27)

1) to oczywiście zależy z czego korzystasz 
2) Płacisz z dołu i tyle ile korzystasz max 29 zł, w pierwszym dniu okresu rozliczeniowego jest wystawiana faktura, a na niej opłaty za poprzedni okres
4)  Kurier oznacza, że podpisałeś umowę i możesz korzystać, z tymże za niepełny okres otrzymujesz proporcjonalną ilość danych i oplata jest też naliczona proporcjonalnie. I włącz usługę Im dłużej tym lepiej po pol roku otrzymasz 80 GB.

 

Nju internetowy, kilka pytań (2018-02-01 03:15)

ok, a jaka jest prędkość internetu w pakiecie 40 giga? są jakieś limity czy nie? 

~kon1p

 

Nju internetowy, kilka pytań (2018-02-01 11:00)

Prędkość zależy od wielu czynników i to nie jest określone w żadnej umowie. Nie ma limitów prędkości są limity danych. 

 

Nju internetowy, kilka pytań (2018-02-01 23:58)

A po wykorzystaniu dostępnego pakietu masz lejek 1 Mb/s

 

Nju internetowy, kilka pytań (2018-02-19 10:30)

Mnie podstawowy pakiet 40GB wystarcza ledwo na pół miesiąca, potem jest bieda, ale da się żyć - nawet na lejku można oglądać Netflixa, chociaż jakość jest tam gorsza ;) 80GB po podwojeniu powinno załatwić sprawę. Ze znikającym transferem to nie wiem, musiałbyś chyba zainstalowac licznik danych na kompie i porównywać z tym co podaje nju...

 

Nju internetowy, kilka pytań (2018-02-19 13:03)

Mi kiedyś 40 prawie starczało, potem 60 brakowało a teraz mam 100 i tak czasem na styk. Dziwne. Fakt, że trochę oglądam. Jest opcja, że można dokupić 9GB za 9zł.

[edytowane przez pawelp o 13:03 w dniu 2018-02-19]
 

Nju internetowy, kilka pytań (2018-02-20 15:19)

Ktoś kto używa internetu mobilnego na co dzień może powiedzieć jak wygląda u niego limit?
Ile ma internetu i na ile wystarcza w skali miesiąca plus jak go wykorzystuje? Sprawdza jedynie pocztę i czyta wiadomość, ogląda YT lub Netflix'a?
120GB na ile powinno starczyć? Zdaję sobie sprawę z tego, że zależy to od tego jak będę korzystał z internetu

 

Nju internetowy, kilka pytań (2018-02-21 13:15)

Tak jak pisałem wyżej. Kiedyś jak by mniej szło. Teraz fakt, jakieś filmiki dla dorosłych, You Tuba się poogląda, na forach popisze, fb i w tej chwili od 16.02 mam już zużyte  24GB ze 100. Trochę mnie to dziwi. Działam na laptopie.

odpowiedź

Nju internetowy, kilka pytań | pawelp (21.02.2018, 13:15)

Tak jak pisałem wyżej. Kiedyś jak by mniej szło. Teraz fakt, jakieś filmiki dla dorosłych, You Tuba się poogląda, na forach popisze, fb i w tej chwili od 16.02 mam już zużyte  24GB ze 100. Trochę mnie to dziwi. Działam na laptopie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników