forumnju z rachunkiemusługiNju internetowy, kilka pytań

Nju internetowy, kilka pytań

 

Nju internetowy, kilka pytań (2018-01-31 22:46)

Mam pytania dotyczące oferty 40 giga za 29 złoty
- Na ile wam czasu wam wystarcza 40 giga i czy to prawda, ze transfer sam tajemniczo znika
- Czy konto zasila się doładowaniami czy w w formie wpłaty/przelew
- Jeżeli zasile konto to czy transfer włącza się sam czy trzeba go włączyć kodem
-Ile czekam na włączenie transferu po dostarczeniu karty nju internetowy

~kon1p

 

Nju internetowy, kilka pytań (2018-02-01 00:27)

1) to oczywiście zależy z czego korzystasz 
2) Płacisz z dołu i tyle ile korzystasz max 29 zł, w pierwszym dniu okresu rozliczeniowego jest wystawiana faktura, a na niej opłaty za poprzedni okres
4)  Kurier oznacza, że podpisałeś umowę i możesz korzystać, z tymże za niepełny okres otrzymujesz proporcjonalną ilość danych i oplata jest też naliczona proporcjonalnie. I włącz usługę Im dłużej tym lepiej po pol roku otrzymasz 80 GB.

 

Nju internetowy, kilka pytań (2018-02-01 03:15)

ok, a jaka jest prędkość internetu w pakiecie 40 giga? są jakieś limity czy nie? 

~kon1p

 

Nju internetowy, kilka pytań (2018-02-01 11:00)

Prędkość zależy od wielu czynników i to nie jest określone w żadnej umowie. Nie ma limitów prędkości są limity danych. 

 

Nju internetowy, kilka pytań (2018-02-01 23:58)

A po wykorzystaniu dostępnego pakietu masz lejek 1 Mb/s

 

Nju internetowy, kilka pytań (2018-02-19 10:30)

Mnie podstawowy pakiet 40GB wystarcza ledwo na pół miesiąca, potem jest bieda, ale da się żyć - nawet na lejku można oglądać Netflixa, chociaż jakość jest tam gorsza ;) 80GB po podwojeniu powinno załatwić sprawę. Ze znikającym transferem to nie wiem, musiałbyś chyba zainstalowac licznik danych na kompie i porównywać z tym co podaje nju...

 

Nju internetowy, kilka pytań (2018-02-19 13:03)

Mi kiedyś 40 prawie starczało, potem 60 brakowało a teraz mam 100 i tak czasem na styk. Dziwne. Fakt, że trochę oglądam. Jest opcja, że można dokupić 9GB za 9zł.

[edytowane przez pawelp o 13:03 w dniu 2018-02-19]
 

Nju internetowy, kilka pytań (2018-02-20 15:19)

Ktoś kto używa internetu mobilnego na co dzień może powiedzieć jak wygląda u niego limit?
Ile ma internetu i na ile wystarcza w skali miesiąca plus jak go wykorzystuje? Sprawdza jedynie pocztę i czyta wiadomość, ogląda YT lub Netflix'a?
120GB na ile powinno starczyć? Zdaję sobie sprawę z tego, że zależy to od tego jak będę korzystał z internetu

 

Nju internetowy, kilka pytań (2018-02-21 13:15)

Tak jak pisałem wyżej. Kiedyś jak by mniej szło. Teraz fakt, jakieś filmiki dla dorosłych, You Tuba się poogląda, na forach popisze, fb i w tej chwili od 16.02 mam już zużyte  24GB ze 100. Trochę mnie to dziwi. Działam na laptopie.

odpowiedź

Nju internetowy, kilka pytań | lem (01.02.2018, 11:00)

Prędkość zależy od wielu czynników i to nie jest określone w żadnej umowie. Nie ma limitów prędkości są limity danych. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników