forumnju na kartęusługiOdblokowane SMS Premium

Odblokowane SMS Premium

 

Odblokowane SMS Premium (2018-01-14 17:11)

Problem mój polega na odblokowaniu zablokowanych usług premium( wychodzące, przychodzące oraz limitu na usługi premium)  W ubiegłym roku ( październik) ktoś powysyłał sms z mojego numeru ( w telefonie nie  miałem śladu wychodzących sms) Od razu zablokowałem przez BOK wszystko co związane z sms Premium. (Napisana  reklamacja - odrzucona) W styczniu tego roku otwieram rachunek i totalne zdziwienie 5 krotny wyższy rachunek. Telefon do BOK a tu niespodzianka przecież Pan sam sobie odblokował przez internet. Zaznaczam, że znowu w telefonie nie mam śladu wychodzących sms ani potwierdzenia zdjętych usług sms premium. Przejrzałem całą historię w przeglądarce tego dnia nie było logowania na stronę njumobile. W telefonie sms spam też nie mam wiadomości. Dzieci wykluczam są bardzo wyczulone na obce numery oraz sms. Najbardziej dziwi mnie fakt braku informacji zwrotnych, których ja nie mam a operator je posiada. 

~kedar

 

Odblokowane SMS Premium (2018-01-18 15:05)

Nikt nie przeżył takiej przygody z SMS Premium

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kedar

 

Odblokowane SMS Premium (2019-03-12 19:20)

to jest odpowiedź na post:

Nikt nie przeżył takiej przygody z SMS Premium

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1552414834461

 

Odblokowane SMS Premium (2022-02-27 04:02)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~litmanek121

 

Odblokowane SMS Premium (2022-02-27 15:49)

to jest odpowiedź na post:

Problem mój polega na odblokowaniu zablokowanych usług premium( wychodzące, przychodzące oraz limitu na usługi premium)  W ubiegłym roku ( październik) ktoś powysyłał sms z mojego numeru ( w telefonie nie  miałem śladu wychodzących sms) Od razu zablokowałem przez BOK wszystko co związane z sms Premium. (Napisana  reklamacja - odrzucona) W styczniu tego roku otwieram rachunek i totalne zdziwienie 5 krotny wyższy rachunek. Telefon do BOK a tu niespodzianka przecież Pan sam sobie odblokował przez internet. Zaznaczam, że znowu w telefonie nie mam śladu wychodzących sms ani potwierdzenia zdjętych usług sms premium. Przejrzałem całą historię w przeglądarce tego dnia nie było logowania na stronę njumobile. W telefonie sms spam też nie mam wiadomości. Dzieci wykluczam są bardzo wyczulone na obce numery oraz sms. Najbardziej dziwi mnie fakt braku informacji zwrotnych, których ja nie mam a operator je posiada. 

O co tutaj chodzi .  Pisane w dziale na karte , i przeglądanie swojego rachunku . Pożniej temat podbijany wielokrotnie . Ktoś chce zrócić na siebie uwage czy śmiecić w różnych wątkach . Gdzie jest moderator .

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1645973388545

 

Odblokowane SMS Premium (2022-02-27 20:35)

Chce odblokować SMS premium ale nie moge

 

Odblokowane SMS Premium (2022-02-27 21:19)

to jest odpowiedź na post:

Chce odblokować SMS premium ale nie moge

</div><div>
</div><div>Napisz zgłoszenie przez formularz kontaktowy. Albo zadzwoń do bok.
</div>

~gość1645988622940

odpowiedź

Odblokowane SMS Premium | ~kedar (14.01.2018, 17:11)

Problem mój polega na odblokowaniu zablokowanych usług premium( wychodzące, przychodzące oraz limitu na usługi premium)  W ubiegłym roku ( październik) ktoś powysyłał sms z mojego numeru ( w telefonie nie  miałem śladu wychodzących sms) Od razu zablokowałem przez BOK wszystko co związane z sms Premium. (Napisana  reklamacja - odrzucona) W styczniu tego roku otwieram rachunek i totalne zdziwienie 5 krotny wyższy rachunek. Telefon do BOK a tu niespodzianka przecież Pan sam sobie odblokował przez internet. Zaznaczam, że znowu w telefonie nie mam śladu wychodzących sms ani potwierdzenia zdjętych usług sms premium. Przejrzałem całą historię w przeglądarce tego dnia nie było logowania na stronę njumobile. W telefonie sms spam też nie mam wiadomości. Dzieci wykluczam są bardzo wyczulone na obce numery oraz sms. Najbardziej dziwi mnie fakt braku informacji zwrotnych, których ja nie mam a operator je posiada. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników