forumnju na kartęofertaPrzeniesienie numeru z Play do nju

Przeniesienie numeru z Play do nju

 

Przeniesienie numeru z Play do nju (2018-01-17 00:38)

Witam. Właśnie skończyła mi się umowa z Play w mixie 50zł miesięcznie. Czy przeniesienie numeru może być dokonane bez rozwiązania umowy z Play? Jestem zainteresowany ofertą nju na kartę 29zł.


Dodatkowe pytanie: czy jeżeli aktywuję już usługę, i, powiedzmy, wyślę SMS premium za 10zł to czy będę musiał doładować kartę za te 10zł aby skorzystać z 10GB internetu i nieograniczonych SMSów i rozmów?

~babcia

 

Przeniesienie numeru z Play do nju (2018-01-17 08:53)

Przeniesienie numeru zawsze wiąże się rozwiązaniem umowy z dotychczasowym operatorem, ale to on wypowiada umowe w Twoim imieniu, wystarczy, że przez stronę njumobile złożysz zamówienie. Jak nie chcesz rozwiązywać to po prostu kup starter nju z nowym numerem. Jeśli skorzystasz z usług, ktore nie wchodzą w limit 29 zł, a smsy premium nie wchodzą, to musisz doladować konto, by wydać łącznie 29 zł na usługi standardowe i cieszyć się nielimitowanymi rozmowami, smsami, mmsami i 10 GB do końca cyklu.

~enter

 

Przeniesienie numeru z Play do nju (2018-01-17 09:26)

Dzięki za info!

~babcia

 

Przeniesienie numeru z Play do nju (2018-01-17 10:18)

Ja przeniosłem numer z play i wracam z powrotem nie rób tego, zasięg katastrofa lte żenada jedna kreska zasięgu kawałek za miastem urywa sygnał to co było w play było rarytas lepiej płacić 50 ZŁ i mieć pełne lte i zasięg cały, pozdrawiam 

~szarlo

 

Przeniesienie numeru z Play do nju (2018-01-17 12:01)

W każdej lokalizacji będzie to wyglądało inaczej. Są miejsca że play ma slaby zasieg, a Orange ma dobry. Poza tym, jak nie będzie grało przeniesie z powrotem. Numer na karte, stąd nie ma problemu.

~enter

odpowiedź

Przeniesienie numeru z Play do nju | ~babcia (17.01.2018, 00:38)

Witam. Właśnie skończyła mi się umowa z Play w mixie 50zł miesięcznie. Czy przeniesienie numeru może być dokonane bez rozwiązania umowy z Play? Jestem zainteresowany ofertą nju na kartę 29zł.


Dodatkowe pytanie: czy jeżeli aktywuję już usługę, i, powiedzmy, wyślę SMS premium za 10zł to czy będę musiał doładować kartę za te 10zł aby skorzystać z 10GB internetu i nieograniczonych SMSów i rozmów?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników