forumnju na kartęofertautrata numeru, mimo konta po wieki i środków

utrata numeru, mimo konta po wieki i środków

 

utrata numeru, mimo konta po wieki i środków (2017-12-23 11:26)

To skandal - obiecane konto po wieki, a numer blokujecie po 3 dniach od smsowego ostrzeżenia. Te smsy przychodzą co 90 dni i jest zwyczajne naciąganie na wysyłanie smsy. Skoro codziennie odbieram z numeru telefony, to po co udowadniać, że z numeru korzystam?
Wystarczył krótki wyjazd w góry bez telefonu. I straciłem numer, mimo że na koncie miałem środki.
To zwyczajna kradzież i zachowanie niefair.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~franiszyn

 

utrata numeru, mimo konta po wieki i środków (2017-12-23 17:30)

Naciąganie to raczej nie jest bo wysyłasz bezpłatnego sms-a ;)
Zadzwoń do BOA jak najszybciej i numer powinien jeszcze dać się przywrócić.
Miałem podobną sytuację z numerem jednego ze swoich dzieciaków i do tego nie mogłem nawet znaleźć tego esemesa z ostrzeżeniem w historii. Numer tez przestał być aktywny.
10 zł ze stanu konta przepadło ale nr. po kontakcie wrócił.
Wesołych Św ;-D

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

utrata numeru, mimo konta po wieki i środków (2017-12-27 10:55)

Zgadzam się z przedmówcą. Nju mobile po prostu kradnie pieniądze. Mimo, że miałem środki na koncie, ale nie odpowiedziałem na smsa-a w ciągu trzech dni, przepadł mi numer i pieniądze. Uważam, że użytkownik nie ma obowiązku codziennie kontrolować skrzynki odbiorczej tylko po to, aby sprawdzić, czy operator nie wyłączy mu telefonu. Jest to zwyczajne oszustwo. Dzwoniłem na infolinię, ale pan z Nju mobile nie widzi problemu, przecież to nie jego pieniądze i kłopot. Przestrzegam przed korzystaniem z usług tego operatora. Nazwa "konto po wieki" to czarny humor Nju mobile. Piotr

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~piotr2

 

utrata numeru, mimo konta po wieki i środków (2017-12-27 13:05)

to jest odpowiedź na post:

Zgadzam się z przedmówcą. Nju mobile po prostu kradnie pieniądze. Mimo, że miałem środki na koncie, ale nie odpowiedziałem na smsa-a w ciągu trzech dni, przc winnych. epadł mi numer i pieniądze. Uważam, że użytkownik nie ma obowiązku codziennie kontrolować skrzynki odbiorczej tylko po to, aby sprawdzić, czy operator nie wyłączy mu telefonu. Jest to zwyczajne oszustwo. Dzwoniłem na infolinię, ale pan z Nju mobile nie widzi problemu, przecież to nie jego pieniądze i kłopot. Przestrzegam przed korzystaniem z usług tego operatora. Nazwa "konto po wieki" to czarny humor Nju mobile. Piotr




Kto Ci ukradł pieniądze? Nie doładowujesz numeru, nie odpowiadasz na dwa bezpłatne sms-y i masz pretensje do operatora? Czytałeś regulamin konta "po wieki" czy nie warto, bo i tak Ci się wszystko należy? Sorki, to w Twoim interesie jest, aby dbać o numer, a nie szukać winnych. Przejmij odpowiedzialność za własne życie. Jeżeli  nie masz obowiązku sprawdzania skrzynki to operator nie ma obowiązku utrzymania takiego numeru. Ja przestrzegam przed nie czytaniem regulaminu na własną odpowiedzialność. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~odpowiedzialna

 

utrata numeru, mimo konta po wieki i środków (2018-01-19 11:48)

Nie jestem tak zirytowany ale też straciłem.
Ten czas mógłby być trochę dłuższy to by nie rodził tyle kontrowersji.
Innego operatora kartę(nie będę robił reklamy sieci) wrzuciłem do szuflady na ok.18 miesięcy.
Po włożeniu działa.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~alla

 

utrata numeru, mimo konta po wieki i środków (2018-01-19 19:43)

Po wieki. To jak dzwonić z zaświatów? Człowiek widmo nie potrzebuje nju.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

utrata numeru, mimo konta po wieki i środków (2021-06-07 10:28)

Ja używałem numeru jako rezerwowego i okresowo włączałem telefon z kartą SIM nju na kartę. Gdy po raz kolejny włączyłem, nie dostałem podobno wysłanego wcześniej SMSa więc nie odpowiedziałem. Środki ukradli. Reklamowałem ale nie zwrócili bo w czasie reklamacji przeszły wszystkie terminy. Zapis "PO WIEKI" jest bardzo obłudny (oszukańczy).

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gucio

 

utrata numeru, mimo konta po wieki i środków (2021-06-07 10:51)

Hej :) Ważność SMS-ów jest dosyć krótka, więc jeżeli telefon jest wyłączony, to nie otrzymasz SMS-a. Pewniejszą opcją wydłużenia ważności numeru jest w takiej sytuacji doładowanie go raz na pół roku np. 5 zl zgodnie z regulaminem usługi Po wieki. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

utrata numeru, mimo konta po wieki i środków (2021-12-13 08:48)

Mi również dzisiaj przepadły środki na koncie i pakiet danych Nju używam jako drugiej karty w telefonie do internetu. A dziś taka niespodzianka Przepadł pakiet i środki.

 

utrata numeru, mimo konta po wieki i środków (2021-12-13 12:50)

Rozumiem, że odpowiadałes na SMS-y "utrzymaniowe"?

~jaa

odpowiedź

utrata numeru, mimo konta po wieki i środków | ~franiszyn (23.12.2017, 11:26)

To skandal - obiecane konto po wieki, a numer blokujecie po 3 dniach od smsowego ostrzeżenia. Te smsy przychodzą co 90 dni i jest zwyczajne naciąganie na wysyłanie smsy. Skoro codziennie odbieram z numeru telefony, to po co udowadniać, że z numeru korzystam?
Wystarczył krótki wyjazd w góry bez telefonu. I straciłem numer, mimo że na koncie miałem środki.
To zwyczajna kradzież i zachowanie niefair.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

46 gości i 1 zalogowanych użytkowników