forumnju na kartęofertaKarta - opłata za ofertę 29 zł za wszystko

Karta - opłata za ofertę 29 zł za wszystko

 

Karta - opłata za ofertę 29 zł za wszystko (2017-12-22 11:03)

Kiedy i jak się płaci za wybraną ofertę na kartę 29 zł za wszystko?

 

Karta - opłata za ofertę 29 zł za wszystko (2017-12-22 21:53)

to jest odpowiedź na post:

Kiedy i jak się płaci za wybraną ofertę na kartę 29 zł za wszystko?




Włączasz usługę. Dzień włączenia usługi to pierwszy dzień cyklu. Cykl w usłudze trwa 30 dni.  W tym czasie musisz wykorzystać z konta 29.00 zł za połączenia, SMSy, MMSy i internet, by zyskać nielimitowane  rozmowy, SMSy, MMSy i 10 GB. Usługa jest ważna dopóki jej nie wyłączysz. Środki w ofercie na kartę zapewniasz przez doładowanie konta.

~marta

 

Karta - opłata za ofertę 29 zł za wszystko (2017-12-29 16:27)

Nie uważam się za człowieka głupiego, mimo to dalej nie rozumiem jak naliczane są te opłaty. Ładuje telefon za 29 zł, po czym aktywuje pakiet i co dalej? Mam po prostu korzystać z normalnie z telefonu, rozmawiać i używać internetu, co będzie brało mi pieniądze, ale po przekroczeniu 29 zł dalej opłaty nie będą naliczane?

 

Karta - opłata za ofertę 29 zł za wszystko (2017-12-29 17:05)

to jest odpowiedź na post:

Nie uważam się za człowieka głupiego, mimo to dalej nie rozumiem jak naliczane są te opłaty. Ładuje telefon za 29 zł, po czym aktywuje pakiet i co dalej? Mam po prostu korzystać z normalnie z telefonu, rozmawiać i używać internetu, co będzie brało mi pieniądze, ale po przekroczeniu 29 zł dalej opłaty nie będą naliczane?




Tak 

 

Karta - opłata za ofertę 29 zł za wszystko (2017-12-29 17:24)

Dokładnie tak, korzystasz do kwoty 29.00 zł i potem masz za darmo rozmowy,  smsy, mmsy i pakiet 10 GB w Polsce i w roamingu w strefie 1 (UE) do końca cyklu usługi.

~enter

 

Karta - opłata za ofertę 29 zł za wszystko (2018-01-08 10:19)

Mimo aktywowania usługi, doładowania konta za 30 zł, i wykorzystaniu ich, tj, stan mojego konta wynosi zero złotych w tym momencie nie mogę ani pisać sms, dzwonić ani połączyć się z siecią. Co mam z tym faktem zrobić? Popełniłem gdzieś błąd, nie aktywowałem jakiejś usługi? Jak tak, to gdzie mam to sprawdzić?

 

Karta - opłata za ofertę 29 zł za wszystko (2018-01-08 17:56)

Sprawdź połączenia na koncie nju mobile, może wysłałeś sms premium lub polączenie międzynarodowe lub na infolinię, czasem wystarczy doladowac wykonac pare polaczeń i limit jest osiągniety.

~enter

 

Karta - opłata za ofertę 29 zł za wszystko (2018-02-24 14:46)

to jest odpowiedź na post:


Włączasz usługę. Dzień włączenia usługi to pierwszy dzień cyklu. Cykl w usłudze trwa 30 dni.  W tym czasie musisz wykorzystać z konta 29.00 zł za połączenia, SMSy, MMSy i internet, by zyskać nielimitowane  rozmowy, SMSy, MMSy i 10 GB. Usługa jest ważna dopóki jej nie wyłączysz. Środki w ofercie na kartę zapewniasz przez doładowanie konta.




Jak muszę wykorzystać 29.00zł? Co jak nie wykorzystam i powiedzmy zadzwonię raz - minut rozmowy, wyślę 3 smsy i użyję 100MB internetu. Co wtedy, to jest dla mnie niejasne. 
Jak to jest rozliczane, płacę tylko za to co użyję?

 

Karta - opłata za ofertę 29 zł za wszystko (2018-02-24 16:11)

Nie  w usłudze wszystko za 29 zł środki masz do wykorzystania przez 30 dni od dnia uruchomienia usługi. Nie wykorzystane nie przechodzą na następny okres.  Jak ci ta usługa nie pasuje wybierasz inną za którą zapłacisz tyle ile wykorzystasz.

 

Karta - opłata za ofertę 29 zł za wszystko (2018-02-24 16:45)

<span >po włączeniu usługi wszystko za nie więcej niż 29 zł będziesz płacić za wszystko zgodnie z cennikiem, aż wydasz w danym miesiącu 29 zł. później do końca cyklu usługi (cykl trwa 30 dni) już więcej nie wydasz. w kolejnym miesiącu jak nie będziesz korzystać to nie zapłacisz nic. jak używasz mniej, możesz zapłacić mniej, ale nigdy więcej niż 29 zł.

odpowiedź

Karta - opłata za ofertę 29 zł za wszystko | bamwandzara (22.12.2017, 11:03)

Kiedy i jak się płaci za wybraną ofertę na kartę 29 zł za wszystko?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 0 zalogowanych użytkowników