forumnju na kartęofertawyjaśnienie adnotacji na rachunku "all"

wyjaśnienie adnotacji na rachunku "all"

 

wyjaśnienie adnotacji na rachunku "all" (2017-11-20 23:01)

proszę wyjaśnić mi co oznacza słowo "ALL" -przy niektórych połączeniach mam to slowo i wtedy
muszę zapłacić za te połączenia, natomiast w innych przypadkach nie płacę przy połączeniu z tymi samymi numerami....
mam z rachunkiem nie więcej niż 39zł
i znam angielskie znaczenie tego słowa.
dziękuję

 

wyjaśnienie adnotacji na rachunku "all" (2017-11-21 07:12)

Wyjaśnienie znajdziesz w tym wątku:
http://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,126000003,title,co-oznacza-quot-all-quot-na-liscie-po-aczen-w-rachunku-szczego-owym-,watek







...i w legendzie na końcu rachunku szczegółowego.

 

wyjaśnienie adnotacji na rachunku "all" (2017-11-21 23:47)

Pytanie może powielone ale nikt nie odpowiedział tylko każdy cwaniak do legendy odsyła bo pewnie sam nie wie o co chodzi.
DLACZEGO  połaczenia z ALL (Jeden na wszystko) są płatne?

~nowy

 

wyjaśnienie adnotacji na rachunku "all" (2017-11-22 09:56)

-

[edytowane przez stanley99 o 09:58 w dniu 2017-11-22]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

wyjaśnienie adnotacji na rachunku "all" (2017-11-22 09:57)

to jest odpowiedź na post:

Pytanie może powielone ale nikt nie odpowiedział tylko każdy cwaniak do legendy odsyła bo pewnie sam nie wie o co chodzi.
DLACZEGO  połaczenia z ALL (Jeden na wszystko) są płatne?


Połączenia ALL (w legendzie: "Limit wydatków na wszystko"), są to właśnie połączenia za które płacicie wg cennika nju, do momentu gdy osiągniecie swój limit np. 29zł, 39zł (zależny od opcji jaką wybraliście). Dlatego może się zdarzyć, że dzwoniąc na ten sam numer opłata będzie pobrana  (przed osiągnięciem limitu) albo nie będzie (po osiągnięciu/przekroczeniu limitu). Założę się, że ALL macie przy połączeniach na początku rachunku szczegółowego, potem przy następnych do zapłaty jest 0,00 ;-) Mówimy oczywiście o połączeniach standardowych, czyli np. nie międzynarodowych, sms-ach premium, wideorozmowach, itp.
Następnym razem skoro nie rozumiecie jak działają podstawowe opłaty za usługi, które sami kupiliście, oraz  (p)odpowiedzi "cwaniaków" wam nie pasują -  piszcie pytania do BOK.

[edytowane przez stanley99 o 10:07 w dniu 2017-11-22]
 

wyjaśnienie adnotacji na rachunku "all" (2018-05-07 21:25)

to jest odpowiedź na post:

Pytanie może powielone ale nikt nie odpowiedział tylko każdy cwaniak do legendy odsyła bo pewnie sam nie wie o co chodzi.
DLACZEGO  połaczenia z ALL (Jeden na wszystko) są płatne?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1525721133615

 

wyjaśnienie adnotacji na rachunku "all" (2018-05-09 08:19)

to jest odpowiedź na post:

Pytanie może powielone ale nikt nie odpowiedział tylko każdy cwaniak do legendy odsyła bo pewnie sam nie wie o co chodzi.
DLACZEGO  połaczenia z ALL (Jeden na wszystko) są płatne?



To nie jest cwaniactwo. W szkolę nie uczyli, że czytanie (zwłaszcza map) zaczyna się od legendy!

 

wyjaśnienie adnotacji na rachunku "all" (2018-09-10 11:37)

to jest odpowiedź na post:

Pytanie może powielone ale nikt nie odpowiedział tylko każdy cwaniak do legendy odsyła bo pewnie sam nie wie o co chodzi.
DLACZEGO  połaczenia z ALL (Jeden na wszystko) są płatne?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

wyjaśnienie adnotacji na rachunku "all" (2018-10-07 19:56)

to jest odpowiedź na post:

Pytanie może powielone ale nikt nie odpowiedział tylko każdy cwaniak do legendy odsyła bo pewnie sam nie wie o co chodzi.
DLACZEGO  połaczenia z ALL (Jeden na wszystko) są płatne?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1538934969268

 

wyjaśnienie adnotacji na rachunku "all" (2019-02-10 15:18)

to jest odpowiedź na post:

Pytanie może powielone ale nikt nie odpowiedział tylko każdy cwaniak do legendy odsyła bo pewnie sam nie wie o co chodzi.
DLACZEGO  połaczenia z ALL (Jeden na wszystko) są płatne?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1549808306322

odpowiedź

wyjaśnienie adnotacji na rachunku " | all" (gość1511215050069)

proszę wyjaśnić mi co oznacza słowo "ALL" -przy niektórych połączeniach mam to slowo i wtedy
muszę zapłacić za te połączenia, natomiast w innych przypadkach nie płacę przy połączeniu z tymi samymi numerami....
mam z rachunkiem nie więcej niż 39zł
i znam angielskie znaczenie tego słowa.
dziękuję
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 1 zalogowanych użytkowników