forumnju na kartęusługiLoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-09-20 10:46)

na jaki adres email trzeba wysłać to pismo

~gość1537433195700

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-09-27 09:15)

Dzwoniłem pod numer 22 3777850 i poprosiłem o wykreślenie z listy. Pani powiedziała, że zgłasza do bazy i nie będą wysyłane sms-y.

~nick

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-09-30 20:46)

LoanMe   wysyła SMS-y  przez sieć  T-Mobile i Centrum Usług +48602006034  i nie da  się tego zablokować z poziomu aparatu 

~jurekpi

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-10-04 10:29)

Szanowni Państwo, 


link z pierwszej strony na tym forum nie ma nic wspólnego z ofertą, a jest jedynie wyjaśnieniem dla użytkownika, który się zapytał skąd dzwonią do niego i  czym zajmuje się firma LoanMe. 


Crediteo.pl NIE MA NIC wspólnego z firmą LoanMe, poza recenzją i opisem tej firmy na portalu.  Chciałem jedynie pomóc, czym jest firma i wskazać link do opisu tej firmy, gdzie możecie dokładnie przeczytać, co to za przedsiębiorstwo.


Jeszcze raz podkreślam, że link prowadzi jedynie do OPISU działalności LoanMe, aby pomóc innym osobom zrozumieć zasady działalności LoanMe.


Pozdrawiam
Kamil

~kamil

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-10-05 11:46)

Ja dodaję ten nr codziennie do czarnej listy i automatycznie się odblokowuje i codziennie mam kolejne smsy.:-(

~paola

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-10-08 10:47)


odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1538988455872

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-10-13 11:27)

Wystarczy wpisać na ich stronie żeby zadzwonili do ciebie a gdy to zrobią powołać się na RODO i poprosić o usunięcie numeru z bazy danych

~gość1539422855760

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-11-27 09:56)

<div>Ale to jest chore.
</div><div>Mam ten sam problem z Loan Me i innymi "Agata meble" itd. Nie mogę zablokować numeru, bo nie ma żadnego numeru, są to wiadomości "sieciowe". Oczywiście nigdy nie zgłaszałem moich danych do żadnej z tych firm. Wszystkie zgody, czy to w Nju mobile, czy gdziekolwiek indziej zawsze odznaczam. Nie używam numeru mojego prywatnego telefonu nigdzie publicznie.  Dzwoniłem do Nju 3 razy prosząc o blokadę wszelkich usług tego typu.
</div><div>NIC TO NIE DAŁO.
</div><div>I teraz ja muszę szukać po necie i dzwonić / pisać do SPAMERA żeby łaskawie mnie wypisał z bazy, kiedy on nigdy nie posiadł prawa napisać do mnie czegokolwiek!
</div><div>Noż do licha! Jak zadzwonię / podam mój numer, z prośbą o usunięcie mnie z ich NIELEGALNEJ bazy, to SPAMERZY być może mnie łaskawie usuną, jednocześnie sprzedając moje dane kolejnym SPAMEROM, którzy będą wysyłać do mnie SMS-y i później ich także będę musiał szukać w necie u kogo ja mam się wypisać, to Loan Me sprzeda mnie do Providenta lub dalej.
</div><div>To jak walka z wiatrakami. </div><div>
</div><div>DOM OBŁĘDU.</div><div>I jak mnie RODO chroni??????</div><div>
</div>

~poison

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-12-07 15:15)

Pod jaki numer trzeba zadzwonić żeby się odczepili? Wykręciłam na słuchawkę od zakładki sms wyświetlił się numer  562xx37x7  co to za numer? Jeśli zadzwonię na numer w ofercie może przypiszą mi jakąś pożyczkę o której też nie będę wiedziała. Poradźcie co zrobić, bo to nękanie już mnie doprowadza do szału. Nikomu nieudostępniałam swoich danych, nigdy nie brałam żadnych pożyczek. Plisssss pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~megi

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-12-11 18:42)

223777870 zadzwoniłem pod ten nr, zgłosiłem operatorowi, że chce usunąć swój nr z ich bazy, zostałem poinformowany że to trwa 7 dni i w tym czasie mogę jeszcze otrzymywać od nich smsy i tel byleby nie odpowiadać. tyle w temacie. Całość trwała ze 30 sekund. a czy będzie efekt to się okaże...

~newmob

odpowiedź

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP | bonczini (04.12.2017, 17:27)

Hej,


Nigdy ale to przenigdy nie zglaszalem sie do firmy LoanMe i tymbardziej nigdy nie chcialem brac zadnej pozyczki. Dostaje non stop spam od nich w postaci SMS... chcialbym to jakos zablokowac. Czy ktos wie cokolwiek na ten temat zeby to "dziadostwo" zablokowac?


Dzieki!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 1 zalogowanych użytkowników