forumnju na kartęusługiLoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2017-12-04 17:27)

Hej,


Nigdy ale to przenigdy nie zglaszalem sie do firmy LoanMe i tymbardziej nigdy nie chcialem brac zadnej pozyczki. Dostaje non stop spam od nich w postaci SMS... chcialbym to jakos zablokowac. Czy ktos wie cokolwiek na ten temat zeby to "dziadostwo" zablokowac?


Dzieki!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-03-12 09:12)


odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1520842323997

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-03-12 12:10)

Cześć. Możesz zadzwonić do nich pod numer 223777870 i wnioskować o usunięcie Twojego numeru z bazy lub zablokować ten numer z pozycji aparatu telefonicznego, ale nie wszystkie telefony mają taką możliwość. Znajdziesz ją w ustawieniach połączeń-opcja zablokowane numery, gdzie można zablokować rozmowy i wiadomości przychodzące z konkretnego numeru. Pozdrawiam.

[edytowane przez pilotka o 12:17 w dniu 2018-03-12]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-08-15 10:28)

To firma pożyczkowa: https://crediteo.pl/firmy-pozabankowe/loanme/

Zadzwoń do nich i się zapytaj, skąd mają twój numer.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kamil

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-09-06 11:03)

Problem w tym, że nie wiadomo z jakiego numeru wysyłane są smsy. Nie da się na nie odpowiedzieć, nie ma takiej możliwości.

~jac

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-09-06 19:26)

<div>A nie masz w telefonie funkcji blokowania numeru?
W Xiaomi jest w opcjach kontaktu,  W żony Lenovo Moto głeboko ukryte - poszperaj w opcjach menu, Blokada załatwia też nachalnych telemarketerów - połączenie jest od razu odrzucane i nawet nie słyszę dzwonka (mam ponad 10 numerów w blokowanych)
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jac

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-09-07 13:34)

Szanowni Państwo, zwracam się do Państwa z prośbą o usunięcie mojego numeru telefonu XXXXXXXXX z Państwa bazy danych ? ostatnio otrzymałem smsa, z tego co udało mi się ustalić nr należy do Państwa. Nigdy nie zamawiałem u Państwa takich usług i nie mam bladego pojęcia w jaki sposób weszli Państwo w posiadanie mojego numeru ? domniemam iż zostało to zrobione całkowicie bezprawnie. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych ( Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883 ) mam prawo do ich edycji a w szczególności do ich USUNIĘCIA, jeśli natomiast stwierdzę iż w dalszym ciągu przetwarzają Państwo moje dane (zwłaszcza wymieniony wyżej nr telefonu, bądź niniejszy adres e-mail) lub udostępnili Państwo moje dane podmiotom trzecim całą sprawę zgłoszę do Głównego Inspektoratu Danych Osobowych z informacją o posiadaniu nieautoryzowanej bazy danych, w szczególności jeżeli odkryję iż została naruszona ustawa o ochronie danych osobowych będę zobowiązany do powiadomienia o tym fakcie odpowiednich organów ścigania. Pozdrawiam


~kristof

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-09-07 20:01)

Zgłaszasz prośbę o usunięcie numeru XXXXXXXXX z forum użytkowników, czy podajesz wzór pisma?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1536343308306

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-09-08 17:22)

Ja również otrzymywałam SMS-y. Blokowanie nr tel nic nie pomogło. Zadzwoniłam i poprosiłam o usunięcie mojego numeru z bazy danych. Poinformowali mnie, ze potrwa to 7 dni i w między czasie moge jeszcze otrzymywać wiadomości. Obecnie nie otrzymuje juz SMS.

~eska

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-09-18 16:51)

to jest odpowiedź na post:

Ja również otrzymywałam SMS-y. Blokowanie nr tel nic nie pomogło. Zadzwoniłam i poprosiłam o usunięcie mojego numeru z bazy danych. Poinformowali mnie, ze potrwa to 7 dni i w między czasie moge jeszcze otrzymywać wiadomości. Obecnie nie otrzymuje juz SMS.




Gdzie dzwoniłaś? na jaki numer telefonu

~zxcv

odpowiedź

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP | ~rkaluzny (14.05.2019, 13:03)

Tak działają wszystkie firmy pożyczkowe.
na erppolska.pl widziałem  artykuł jak radzić sobie z takimi akcjami
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników