forumnju z rachunkiemofertaJaki czas na odblokowanie konta?

Jaki czas na odblokowanie konta?

 

Jaki czas na odblokowanie konta? (2017-11-11 11:03)

Witam , zapomniałem o zapłaceniu rachunku I zablokowano mi połączenia wychodzące. Przelew został zrobiony wczoraj, tj. 10.11.2017r, kiedy zostaną odblokowane połączenia wychodzącę ? W Orange słyszałem o czymś takim, że potwierdza się zrobienie przelewu I odblokowywują połączenia wychodzące, czy w NJU też jest taka możliwość ?

 

Jaki czas na odblokowanie konta? (2017-11-25 20:09)

to jest odpowiedź na post:

Witam , zapomniałem o zapłaceniu rachunku I zablokowano mi połączenia wychodzące. Przelew został zrobiony wczoraj, tj. 10.11.2017r, kiedy zostaną odblokowane połączenia wychodzącę ? W Orange słyszałem o czymś takim, że potwierdza się zrobienie przelewu I odblokowywują połączenia wychodzące, czy w NJU też jest taka możliwość ?




Blokada zostaje zdjęta po zaksięgowaniu wpłaty. 
W celu przyśpieszenia zdjęcia blokady można skontaktować się z BOK. 

 

Jaki czas na odblokowanie konta? (2018-05-25 06:47)

to jest odpowiedź na post:

Witam , zapomniałem o zapłaceniu rachunku I zablokowano mi połączenia wychodzące. Przelew został zrobiony wczoraj, tj. 10.11.2017r, kiedy zostaną odblokowane połączenia wychodzącę ? W Orange słyszałem o czymś takim, że potwierdza się zrobienie przelewu I odblokowywują połączenia wychodzące, czy w NJU też jest taka możliwość ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~hana

odpowiedź

Jaki czas na odblokowanie konta? | brozyna (11.11.2017, 11:03)

Witam , zapomniałem o zapłaceniu rachunku I zablokowano mi połączenia wychodzące. Przelew został zrobiony wczoraj, tj. 10.11.2017r, kiedy zostaną odblokowane połączenia wychodzącę ? W Orange słyszałem o czymś takim, że potwierdza się zrobienie przelewu I odblokowywują połączenia wychodzące, czy w NJU też jest taka możliwość ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

12 gości i 0 zalogowanych użytkowników