forumnju z rachunkiemofertaZawyżone rachunki

Zawyżone rachunki

 

Zawyżone rachunki (2019-08-11 18:08)

to jest odpowiedź na post:

... ale uwaga: dodatkowe opłaty są za  ... , przekierowania, ...

</div><div>Czy faktycznie połączenie na inny nr komórkowy w ramach przekierowania połączenia jest traktowane inaczej niż zwykłe, wybierane przez użytkownika?
</div>

~jorik

 

Zawyżone rachunki (2019-08-11 22:54)

to jest odpowiedź na post:

Czy faktycznie połączenie na inny nr komórkowy w ramach przekierowania połączenia jest traktowane inaczej niż zwykłe, wybierane przez użytkownika?

Znalazłem w regulaminie zapis wyłączając opłaty za przekierowania z limitu. Nie rozumiem, ale nie muszę. Pytanie, czy przekierowania są płatne ekstra po osiągnięciu limitu. Stosowny punktu regulaminu brzmi tak:"Po przekroczeniu kwoty 29 zł opłaty za połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych w krajui 10GB w kraju,nie będą naliczane do końca Cyklu usługi."Tu wyłączenia nie ma, więc dodatkowych opłat być nie powinno. Czy ktoś wie jak jest naprawdę?

~jorik

 

Zawyżone rachunki (2019-08-12 07:09)

<div>Przekierowanie rozmowy jest płatne - nie jest traktowane jako rozmowa wychodząca.
Patrz "Cennik usług w ofercie nju na abonament",  tabela 2 punkt 7
</div>

[edytowane przez jacp11 o 07:14 w dniu 2019-08-12]
 

Zawyżone rachunki (2019-08-12 18:46)

Mam naliczone opłaty nawet za kilka minut rozmowy z mamą,której numer jest podpięty pod mój jako dodatkowy więc to bzdura ze naliczają tylko za "dodatki" a nie "na ślepo".Nigdy nie korzystam z całego pakietu internetu a regularnie mam naliczane kilka zł z początku okresu.

 

Zawyżone rachunki (2019-08-13 09:03)

Hej  :) To nie jest bzdura, tylko tak działa usługa. Pisałam już o tym w tym wątku. Oferta nju wyróżnia się tym, że płacisz tyle, ile korzystasz, a maksymalnie za usługi standardowe tyle, ile wynosi limit w usłudze obniżającej koszty połączeń. Jest więc rzeczą naturalną, że nalicza opłaty na początku okresu rozliczeniowego zgodnie z cennikiem aż do osiągnięcia tej kwoty. Jak wyda się te 29 czy 39 zł dopiero wówczas reszta połączeń jest bezpłatna i dopiero wtedy otrzymujesz pakiet internetowy, ale uwaga: dodatkowe opłaty są za SMS-y specjalne, na stacjonarne, infolinie, międzynarodowe, przekierowania, dodatkowe pakiety 9 GB, wymianę karty SIM, wyrównanie za dodatkowy itd. To wszystko jest na rachunku szczegółowym. Jeżeli ktoś nie potrafi odnaleźć niech wyśle zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy. Na forum nikt tego nie wyjaśni. Pozdrawiam :)<span class="btn link"><a class="more-simple js-mod" href="https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,180600026,title,zawyzone-rachunki,watek?cite=242900003&pageNo=1&forumElementId=180600026" id="quote-action-link-242900003">cytuj<span class="btn link"><a class="more-simple" href="https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,242900003,title,zawyzone-rachunki,naduzycie?pageNumber=1">zgłoś nadużycie

[edytowane przez pilotka o 09:08 w dniu 2019-08-13]

odpowiedź

Zawyżone rachunki | gosia89 (03.12.2017, 20:50)

Od kilku miesięcy mam problem, mam usługę "wszystko komórkowe za 29zł" a w każdym miesiącu płacę ponad 29zł bo przez 2 dni w każdym miesiącu są zaliczane mi normalnie opłaty za smsy i połączenia ( płacę nawet za połączenia i smsy z nju mobile!). 
Ktoś z Was miał taki problem? Raz pisałam reklamację dotyczącą tej kwestii ale niestety nie dostałam jasnej informacji. Na rachunku szczegółowym przy usługach ( sms, mms, połącznia do nju) za które jest naliczana opłata jest znaczek all ( w opisie oznaczenia znaczka to " Limit wydatków na wszystko")


O co w tym wszystkim chodzi? Czuję że zawyżają mi rachunki, płacę z iesiąca na miesiąc coraz więcej.
Proszę o pomoc
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

54 gości i 2 zalogowanych użytkowników