forumstrona www, moje kontomoje kontoProblem z rejestracją numeru karty sim przez internet.

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet.

 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-10-02 15:59)

mam ten sam problem... obsługa to zlewa... zgłoszeni są zamykane z SMS w stylu " u nas działa"

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-10-10 10:52)

U mnie też nie działa rejestracja on-line. Widać nju mobile ma świetnych informatyków, skoro przez tak długi okres czasu nie udało im się wyeliminować tego problemu. Moje gratulacje!

 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-10-16 07:03)

Mam ten sam problem z rejestracją, ten sam komunikat:
-rejestracja nieudana

 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2014-11-25 14:29)

Przeniosłem numer z Orange do njumobile, w Orange numer był zarejestrowany (Zetafon). Teraz chciałem zabrać telefon z niumobile i nie mogę bo numer jest - NIEZAREJESTROWANY !!! Ale zarejestrować go też nie mogę przez on-line bo po wpisaniu danych wyskakuje komunikat rejestracja nieudana. Zadzwoniłem do BOK gdzie sobie słono liczą za swoją mało profesjonalną pomoc - kobieta która ze mną rozmawiała na niczym ale to kompletnie na niczym się nie znała, dowiedziałem się tylko abym z innej przeglądarki się zalogował. Użyłem IE, Opera, FX, Chrome, Dragon i nic. Usterka związana z logowaniem miała także zostać naprawiona w ciągu 3 dni . Tiaaaa miała. Od 2 tygodni się z nimi bujam. Nie ma sensu dzwonić na BOK, używać rejestracji on-line trzeba wysłać formularz rejestracyjny i po zarejestrowaniu przenieść się z tego dziadostwa do innego operatora.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1421785826877

 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2015-05-22 20:05)

2 lata minęły i rejestracja dalej nie działa, po wpisaniu danych komunikat, że rejestracja udana, dane nie pojawiają się, żadnego smsa, mogę wypełniać ten formularz w nieskończoność.

 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2016-06-13 16:38)

wciąż jest problem z rejestracją

 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2019-01-02 07:49)

to jest odpowiedź na post:

Chyba żartujecie, albo jest rejestracja przez net albo nie. Ta sieć coraz bardziej mnie wkurza, chyba czas na ewakuację

~gość1546411795275

odpowiedź

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. | luke (12.07.2013, 13:35)

Witam. Od długiego czasu mam problem z rejestracją numeru przez internet z poziomu mojego konta->moje dane. Nieważne jaką przeglądarkę użyję, zawsze mam ten sam komunikat, a podaję prawidłowe dane. Osoba odpowiadająca za Fanpage NjuMobile na Facebooku mówi, że formularz działa i oni nie mają problemu z rejestracją, jednak u mnie to nie zmienia nic. Przez formularz pomocy na Facebooku nie uzyskałem żadnej odpowiedzi/pomocy, prócz tego, żebym spróbował innej przeglądarki... :) 


Screen https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1005980_399316120177816_1693464574_n.jpg


Czy ktoś miał taki przypadek? Jak temu zaradzić? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników