forumnju z rachunkiemusługiPrzeniosłem się i NIC nie dział!!!

Przeniosłem się i NIC nie dział!!!

 

Przeniosłem się i NIC nie dział!!! (2017-11-05 08:12)

7 minut po północy dostałem maila, że
w dniu 05-11-2017, numer został przeniesiony od dotychczasowego operatora do sieci nju mobile. Tym samym potwierdzamy rozpoczęcie świadczenia usług telekomunikacyjnych na tym numerze. Witamy w nju mobile!

I nic nie działa!!

Nie mogę dzwonić (komunikat: "nie zarejestrowano w sieci" oraz "tylko połączenia alarmowe".)

Nie mogę wysyłać ani odbierać SMSów (pomimo że zmieniłem centrum wiadomości na+48501200777).

O internecie nawet nie wspominam, pomimo ustawienia wg. instrukcji na stronie.

Wygląda to tak jakbym dalej był podłączony do mojego starego operatora (T-mobile), a że mnie wyłączył to nic nie działa. W ustawieniach - sieci komórkowe - operatorzy sieci próbowałem "wyszukać sieć" i z wyświetlonych wybrać Orange PL ale tylko mielił, mielił i nic się nie stało.

Oczywiście telefon wielokrotnie wyłącza, karta wyjmowana, nic nie pomogło!

Mój telefon Samsung Galaxy J5

~leszek

 

Przeniosłem się i NIC nie dział!!! (2017-11-05 17:20)

Sprawa się wyjaśniła. Otóż myślałem, że karta którą dostałem jest tylko do numeru tymczasowego, a mój obecny numer pozostanie na starej karcie, tylko się operator zmieni. Po podmianie karty wszystko działa.

 

Przeniosłem się i NIC nie dział!!! (2017-11-09 09:08)

ja mam tak samo ze nic nie działa ,i ztego co wyczytałem to muszę druga karte wlozyc

~gość1510214934685

 

Przeniosłem się i NIC nie dział!!! (2017-11-09 09:09)

ja mam tak samo ze nic nie działa ,i ztego co wyczytałem to muszę druga karte wlozyc

~gość1510214934685

 

Przeniosłem się i NIC nie dział!!! (2018-03-18 21:00)

Ja otrzymałam dzisiaj na maila informacje, że mój numer został przeniesiony do nju z rachunkiem i w telefonie włącza się informacja, że nie zarejestrowano w sieci. Nie ma możliwości wykonywania i odbierania połączeń. Przy podpisywaniu umowy nie otrzymałam żadnej innej karty sim. Próbowałam dokonać aktywacji przez stronę internetową ale pokazuje się komunikat, że numer jest już aktywny. O co może chodzić??? 

~mea

 

Przeniosłem się i NIC nie dział!!! (2018-03-21 17:50)

Żeby działało, to trzeba włożyć kartę nju mobile, na której numer tymczasowy zostanie zastąpiony tym przeniesionym. Na karcie SIM starego operatora na pewno nie będzie nic działać.

~aneta

odpowiedź

Przeniosłem się i NIC nie dział!!! | ~leszek (05.11.2017, 08:12)

7 minut po północy dostałem maila, że
w dniu 05-11-2017, numer został przeniesiony od dotychczasowego operatora do sieci nju mobile. Tym samym potwierdzamy rozpoczęcie świadczenia usług telekomunikacyjnych na tym numerze. Witamy w nju mobile!

I nic nie działa!!

Nie mogę dzwonić (komunikat: "nie zarejestrowano w sieci" oraz "tylko połączenia alarmowe".)

Nie mogę wysyłać ani odbierać SMSów (pomimo że zmieniłem centrum wiadomości na+48501200777).

O internecie nawet nie wspominam, pomimo ustawienia wg. instrukcji na stronie.

Wygląda to tak jakbym dalej był podłączony do mojego starego operatora (T-mobile), a że mnie wyłączył to nic nie działa. W ustawieniach - sieci komórkowe - operatorzy sieci próbowałem "wyszukać sieć" i z wyświetlonych wybrać Orange PL ale tylko mielił, mielił i nic się nie stało.

Oczywiście telefon wielokrotnie wyłącza, karta wyjmowana, nic nie pomogło!

Mój telefon Samsung Galaxy J5

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników